Szukaj

Patrycja Wieja trzy lata temu wygrała „Projekt Lady”. Teraz zgarnęła rolę w serialu TVN! Jak sobie poradzi?

Patrycja Wieja w serialu TVN

Patrycja Wieja w serialu TVN

Patrycja Wieja to finalistka pierwszej edycji programu Projekt Lady z TVN. Niedługo zobaczymy ją w zupełnie nowym wydaniu. To już pewne, że dama planuje zostać aktorką!

Niegrzeczna, niepokorna, zbuntowana. Taka właśnie była Patrycja Wieja jeszcze kilka lat temu. Na szczęście trafiła pod skrzydła Małgorzaty Rozenek i mentorek z programu Projekt Lady TVN. Przeszła prawdziwą metamorfozę. Dziś w niczym nie przypomina już wulgarnej tancerki erotycznej. Z największą uwagą dobiera też słowa, by nie popełnić najmniejszej wpadki.

Jak się właśnie okazało, finalistka kultowego już dziś programu będzie miała okazję postawić pierwsze kroki na planie wielkiej produkcji telewizyjnej.

– Teraz będę miała przyjemność gościnnie wziąć udział w serialu TVN. Będą to moje początki jako „aktorka”. Nie mówię, że jestem aktorką, bo jestem amatorką. Ale będę w towarzystwie najlepszych aktorów więc trzymajcie za mnie kciuki – powiedziała tajemniczo w rozmowie z Party.pl

O jakim serialu mowa? Choć to jeszcze tajemnica jesteśmy wręcz przekonani, że Patrycja wcieli się w postać piosenkarki na planie kręconych właśnie nowych odcinków 39 i pół tygodniaZobaczcie zdjęcie z planu, które opatrzyła takim podpisem:

Co myślicie o tym gdyby tak na chwile zmienić swoje dotychczasowe plany i spróbować czegoś innego… Hmm? Jestem bardzo ciekawa Waszych odpowiedzi ???? Koniecznie obserwujcie mój profil… ???? nikt się tego zapewne nie spodziewa, a będzie się działo wiele…

Nikt z jej obserwatorów nie domyślił się wtedy nawet, że zdjęcie to gorąca relacja prosto z planu serialu. „Dubbing”? Pytali internauci. Teraz już wszystko jest jasne!

Zobacz: 39 i pół. Aktorzy na planie serialu. Stęskniłeś się za nimi? [ZDJĘCIA]

Zobacz: “Kryminalni” wracają do TVN-u! Wiemy, kto pojawi się w obsadzie!

Zobacz: To koniec „Ojca Mateusza”?! Artur Żmijewski znika z serialu! Na jego miejscu pojawi się nowa gwiazda!


Patrycja Wieja - Planeta Singli 3 premiera

Patrycja Wieja - Planeta Singli 3 premiera

Patrycja Wieja - Magnum Fashion Show 2019

Patrycja Wieja - Magnum Fashion Show 2019

Patrycja Wieja - event walentynkowy

Patrycja Wieja - event walentynkowy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×