ExclusiveTVN maksymalnie poszło na rękę Rozenek. Tak po jej porodzie zmienili zasady pracy w "Projekt Lady"

TVN maksymalnie poszło na rękę Rozenek. Tak po jej porodzie zmienili zasady pracy w "Projekt Lady"

TVN maksymalnie poszło na rękę Rozenek. Tak po jej porodzie zmienili zasady pracy w "Projekt Lady"

23.07.2020 07:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pandemia koronawirusa na kilka miesięcy przerwała pracę na planach wszystkich seriali i programów. Reality show Projekt Lady miało trafić do wiosennej ramówki, a premierowe odcinki show emitowane miały być latem. Tak było w przypadku poprzednich edycji. Ze względu na kwarantannę wszystko zostało wstrzymane. Dopiero kilka tygodni temu prace na planie show ruszyły pełną parą. Ekipa programu, oraz wszystkie uczestniczki pojawili się w Pałacu w Rozalinie, gdzie wszystko jest nagrywane.

Małgorzata Rozenek o powrocie do pracy po porodzie

Przez długi czas wszyscy zastanawiali się, czy prowadząca reality show Małgorzata Rozenek, która niewątpliwie jest jego największą gwiazdą, pojawi się w najnowszej edycji. Ku uciesze wszystkich telewidzów świeżo upieczona mama zaledwie dwa tygodnie po narodzinach swojego trzeciego syna pojawiła się na planie zdjęciowym w Rozalinie. Prowadząca do pracy zabrała ze sobą całą rodzinę i przede wszystkim maleńkiego Henia. Gwiazda opowiedziała reporterce Jastrząb Post, jak wygląda jej powrót do pracy po porodzie.

10 czerwca Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostali rodzicami Henia. Zaledwie kilka tygodni później, Małgosia wróciła do pracy na plan programu Projekt Lady. Jak udaje jej się godzić macierzyństwo z pracą zawodową?

Cała rodzina towarzyszy mi na planie. To jest ogromna zasługa producentów i stacji. Bardzo dziękuję Golden Media i stacji TVN, że rozumieją tą zmieniającą się sytuację. Młoda mama karmiąca ma swoje wymagania. Zrobiono naprawdę wszystko, co się dało, żeby zrobić mi komfort na planie. Przenieśliśmy się do Rozalina całą rodziną. Rozalin jest pięknym pałacem, pięknym parkiem. Więc przenieśliśmy się na ten czas w takie bajkowe miejsce. Faktycznie mam jedną aktywność zawodową dziennie. Karmie Henia, więc ta aktywność nie może trwać dłużej niż 3 godziny. Dzięki temu udaje mi się łączyć tą pracę zawodową z wychowaniem małego Henia.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Małgosia wyznała, że ta edycja programu Projekt Lady będzie wyjątkowa:

To będzie moja ulubiona edycja. Casting był inny i dziewczyny są inne. Tu jest bardzo dużo na temat wartości, uczuć. Mam nadzieję, że widzom też się to spodoba.

Jakie rady dla uczestniczek ma Patrycja Wieja, zwyciężczyni pierwszej edycji Projektu Lady?

Niech uczestniczki będą sobą i nikogo nie udają. Niech się świetnie bawią, bo to jest fenomenalna przygoda. Na pewno dla niektórych z nich to spełnienie najskrytszych marzeń. Być w telewizji i spotkać Małgosię Rozenek, to jest coś wyjątkowego. Więc muszą to doceniać i bawić się dobrze.

Całość rozmowy w materiale wideo.

 • Małgorzata Rozenek w pałacu w Rozalinie
 • Małgorzata Rozenek na zdjęciu z synami
 • Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcie z planu Projektu Lady
 • Małgorzata Rozenek z rodziną na premierze książki Wiktora Krajewskiego
 • Slider item
 • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
 • Małgorzata Rozenek na planie Projektu Lady. Jak się prezentuje w niebieskiej kreacji?
 • Małgorzata Rozenek zmieniła kolor włosów
 • Małgorzata Rozenek - spacer z rodziną
 • Patrycja Wieja na premierze książki Wiktora Krajewskiego
 • Małgorzata Rozenek wróciła do pracy
 • Patrycja Wieja, Magda Lubasz i Roksana Gac - konferencja Projekt Lady 4
[1/12] Małgorzata Rozenek w pałacu w Rozalinie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także