Szukaj

Wiemy, kiedy pierwszy odcinek “Belle Epoque” na antenie TVN. Fani będą zadowoleni

Serial Belle Epoque w TVN z Pawłem Małaszyńskim i Magdą Cielecką fot. x-news

Kiedy serial Belle Epoque w TVN? Data i godzina emisji

Już wiosną widzowie stacji TVN będą mogli zobaczyć na antenie zupełnie nową produkcję, a mianowicie serial kostiumowo-kryminalny Belle Epoque, gdzie miłość, piękno i namiętność przeplatają się z intrygami oraz tajemniczymi zbrodniami.

Na ekranie, obok wcielającego się w główną rolę Pawła Małaszyńskiego, widzowie będą mogli oglądać także m.in. Magdalenę Cielecką, Olafa Lubaszenkę, Annę Próchniak, Eryka Lubosa i Weronikę Rosati.

Fani tego typu produkcji już zacierają ręce i nie mogą doczekać się premiery. Spieszymy więc z informacjami, że pierwszy odcinek zobaczymy już w środę 15 lutego o godzinie 21:30. 

Prace nad scenariuszem trwały dwa lata. Dzięki temu udało nam się znaleźć historie, które przedstawiają zupełnie inne oblicze tej pięknej epoki i trzymają w ogromnym napięciu do ostatnich chwil. Wielką zagadką dla widzów będzie także historia Jana oraz jego nieszczęśliwa miłość do Konstancji – mówił swego czasu Edward Miszczak w rozmowie dla portalu wirtualnemedia.pl 

Będziecie oglądać ten serial?

Zobacz: Magdalena Cielecka rozczarowana pracą na planie „Belle Epoque”?: „Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy nasze wyobrażenia sprostają rzeczywistości…” [Wideo]

Belle Epoque - kto śpiewa piosenkę z serialu?

Kiedy serial Belle Epoque w TVN?

Tytuł piosenki z serialu Belle Epoque

Serial Belle Epoque w TVN – kiedy?


Czy będziesz oglądać serial Belle Epoque?

×