W tytułową bohaterkę wcieliła się Paulina Chruściel. Oprócz niej w serialu zobaczymy doskonale znanych z poprzednich hitów stacji Filipa Bobka czy Julię Kamińską.
Perypetie miłosne dziennikarki ogląda wielu widzów. Stacja zdecydowała się więc przenieść emisję serialu. Od grudnia ma on być emitowany o 20:55 czyli zaraz po Na Wspólnej. Według portalu wirtualnemedia.pl ma to poprawić wyniki oglądalności wieczornego pasma.
Serial ma już wielu fanów. Z pewnością zyska kolejnych. A Wy oglądacie Singielkę?