Szukaj

Barwy szczęścia (odc.2071): Zosia odejdzie od Piotra. Regina wychowa dzieci Walawskiego?

A to kłamliwa szuja! Tak można powiedzieć o Piotrze Walawskim (Piotr Jankowski) z Barw szczęścia. W żywe oczy kłamie zakochanej w nim Reginie (Kamila Kamińska). Mężczyzna ma żonę Zosię (Joanna Moro) i tak naprawdę troje dzieci – w tym córkę ze związku z Igą (Ada Fijał), a kreuje się na zbolałego wdowca z córeczką (Gabriela Ziębicka)!

Barwy szczęścia - Piotr, Zosia i Regina

Barwy szczęścia - Piotr, Zosia i Regina

Ale i na największego łajdaka musi przyjść kres: w 2071. odcinku Barw szczęścia Zosia, gdy tylko dowie się, że Piotr stracił pracę, postanowi się wyprowadzić z domu. Piotr nie pozostanie dłużny zdenerwowanej kobiecie i wprost wypali, że podejrzewa ją o romans z szefem (Jacek Rozenek).

– Chciałam stworzyć z tobą rodzinę, ale się nie da – wygarnie mu Zosia na odchodne.

Piotr zostanie więc sam. Czy Regina, z którą wyjątkowo dobrze się dogaduje, zostanie macochą dla jego dzieci? Bo nie wiadomo, czy ta rola będzie odpowiadała kobiecie, której żywiołem jest flirt. A może jednak pozostanie wierna Frankowi (Mateusz Banasiuk), który od dawna krzywym okiem patrzy na zażyłość dziewczyny z Walawskim?

 

Przed Reginą naprawdę trudny wybór między chłopakiem, któremu na niej zależy a nieuczciwym kłamcą. I przede wszystkim, czy zechce zostać matką nieswoich, nieznanych jej dzieci mając świadomość, jak bardzo Piotr nadużył jej zaufania?

Zobacz: M jak miłość (odc. 1446): Magda odwoła ślub z Andrzejem. Zrobi to dla Kamila?

Zobacz: Śmierć czołowej postaci w “M jak miłość”. Z obsady znika jedna z największych gwiazd ostatnich sezonów


Barwy szczęścia - Regina

Barwy szczęścia - Regina

Barwy szczęścia - Regina i Piotr

Barwy szczęścia - Regina i Piotr

Barwy szczęścia - Regina i Franek

Barwy szczęścia - Regina i Franek

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×