Kto jest najwyższy w rodzinie królewskiej? Porównaliśmy wzrost Meghan i Kate, Williama i Harry’ego, i… wszystko jasne!

Wzrost rodziny królewskiej

Wzrost rodziny królewskiej

Wzrost członków rodziny królewskiej

Brytyjska rodzina królewska jest fenomenem na arenie międzynarodowej. Choć nie jest jedyną funkcjonującą od stuleci monarchią na świecie, bez wątpienia wzbudza najwięcej emocji i zainteresowania. Trudno zresztą powiedzieć skąd bierze się ten fenomen – z kultywowanej niedostępności, odgradzania się od życia codziennych ludzi, wiekowych tradycji, którym Brytyjczykom udało się zarazić resztę narodów? To na zawsze pozostanie słodkim sekretem królowej i jej najbliższych. Nie da się jednak ukryć, że fani chcą wiedzieć o nich wszystko, co tylko możliwe. Jak na przykład to, ile wzrostu ma księżna Kate?

Nie da się ukryć, że na rodzinnych fotografiach to książę William i niewiele od niego niższy książę Harry zawsze górują nad wszystkimi. Zaraz za nimi jest książę Filip, który pomimo sędziwego wieku zachował swój imponujący (jak na wyspiarza) wzrost i świetnie się trzyma. Kobiety w rodzinie królewskiej również nie należą do najniższych, choć królowa Elżbieta II nie może pochwalić się imponującym wzrostem.

Kto jest najwyższy w rodzinie królewskiej?

Książę William ma niemal 2 metry wzrostu. 193 solidne centymetry sprawiają, że nie sposób go nie zauważyć. Książę Harry liczy sobie 185 centymetrów, z kolei książę Filip ma równe 182 centymetry wzrostu.

Księżna Kate jest zaledwie odrobinę wyższa od mierzącej 173 centymetry Meghan i bez szpilek może się pochwalić solidnymi 179 centymetrami, a więc jest niemal wzrostu dziadka swojego ukochanego męża.

I tylko królowa odstaje od całej reszty, ze swoimi 164 centymetrami wzrostu, ale oddajmy jej sprawiedliwość – korona dodaje kolejnych 10. 😉

Donald Trump obrzydliwie obraził księżną Kate i księżną Dianę, a jutro spotka się z królową. Pozwolił sobie na paskudny komentarz

Koniec spekulacji. Już wiadomo jaki jest stan zdrowia królowej Elżbiety II! Internet obiegły jej najnowsze zdjęcia

Skrywany sekret księżnej Kate niespodziewanie wyszedł na jaw! Chodzi o jej dłonie!


Wzrost członków rodziny królewskiej. Kto jest najwyższy?

Wzrost członków rodziny królewskiej. Kto jest najwyższy?

Meghan Markle w cieniu księżnej Kate

Meghan Markle w cieniu księżnej Kate

Dlaczego Meghan Markle zawsze stoi za księżną Kate?

Dlaczego Meghan Markle zawsze stoi za księżną Kate?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×