Zosia Zborowska w „Dzień Dobry TVN” zachwyciła pięknie zaokrąglonym brzuszkiem. To już ostatnia prosta przed porodem

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska w środę pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN. Przyszła mama wybrała przepiękną stylizację, która podkreślała jej ciążowy brzuszek. Zobaczcie zdjęcia paparazzi.

Zosia Zborowska w tym roku dołączy do grona mam. Razem z Andrzejem Wroną powitają na świecie córeczkę. Chociaż początkowo aktorka ukrywała ciążę, już nie zamierza tego robić. Co jakiś czas pokazuje w sieci relacje, na których widać jej rosnące krągłości. W niektórych wpisach nawiązuje do swojego stanu.

Niedawno zdradziła m.in., że przez pierwsze tygodnie bardzo na siebie uważała. Podkreśliła, że w żaden sposób nie umiała sobie ze zmęczeniem. Nie mogła się forsować i dlatego zrezygnowała z udziału w dwóch serialach:

Będzie szczerze i od serca. Moja ciąża od początku należała do tych delikatnych. Pierwszy trymestr przepełniony był strachem, mdłościami, z którymi w żaden sposób nie mogłam sobie poradzić oraz okrutnym zmęczeniem. Musiałam leżeć plackiem przez miesiąc, zrezygnować z dwóch seriali i po prostu czekać. Nie wyobrażam sobie jak trudne musi być leżenie przez całą ciąże, a przecież tak wiele kobiet ma właśnie takie doświadczenie. Jesteście wielkie i i kłaniam się przed Wami w pas.

Ujawniła też, że w drugim trymestrze poznała diagnozę, która ją zmroziła. Pisaliśmy o tym tutaj.

Zosia Zborowska w Dzień Dobry TVN. Zdjęcia paparazzi

W środę Zborowska gościła w Dzień Dobry TVNW rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak i Ewą Drzyzgą rozmawiała o kulcie pięknego ciała. Nie zabrakło też zdjęcia zrobionego w studiu śniadaniówki, które pojawiło się na Instagramie. Przyszła mama pozuje na nim z szerokim uśmiechem na twarzy.

Internauci w komentarzach nie szczędzą pod jej adresem komplementów:

  • Jestem dumna, że mamy tak super i mądre kobiety jak Zosia.
  • Jak zawsze super! Naturalnie, szczerze i bez spiny♥️ Zapiekanka omnomnom.
  • Zosia @zborowskazofia jak zwykle super. Dumna.

Zosia Zborowska przed studiem Dzień Dobry TVN stanęła oko w oko z fotoreporterami. Paparazzi zrobili jej kilka zdjęć, na których w pełni widać jej przepiękną stylizację. Aktorka ubrała się w długą do ziemi suknię w kwiaty, która podkreślała jej zaokrąglony brzuszek. Połączyła ją z długim, jasnym swetrem. Dopasowała płaskie, skórzane klapki oraz ciemne okulary. Wyglądała świetnie, o czym przekonacie się zaglądając do naszej galerii.


Zosia Zborowska w Dzień Dobry TVN

Zosia Zborowska w Dzień Dobry TVN

Zosia Zborowska w Dzień Dobry TVN

Zosia Zborowska w Dzień Dobry TVN

Zosia Zborowska w Dzień Dobry TVN

Zosia Zborowska w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×