Opole 2022. Gwiazdy na próbach przed koncertem: Cichopek, Kammel, Hyży, Wyszkoni

Opole 2022. Próby

Opole 2022. Próby

Opole 2022. Kasia Cichopek, Tomasz Kammel, Maja Hyży, Anna Wyszkoni... Gwiazdy na próbach przed pierwszym koncertem festiwalu. Kto jeszcze pojawił się na scenie? Zdjęcia.

Opole przez kolejne cztery dni – od piątku 17 czerwca, do poniedziałku 21 czerwca, będzie żyło festiwalem. Koncerty w opolskim amfiteatrze, kawiarenka z gwiazdami, strefa festiwalowa na rynku i odsłonięcie nowych gwiazd. a także imprezy okołofestiwalowe trwać będą przez cały weekend.

W piątkowe popołudnie odbyły się próby przed pierwszym dniem jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych w naszym kraju. Fotoreporterom udało się sfotografować kilka gwiazd wieczoru.

Opole 2022. Gwiazdy na próbach przed pierwszym koncertem festiwalu

59. edycja Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej rozpocznie się w piątek o godz. 20:15 od koncertu galowego na antenie TVP1 Od Opola do Opola, prezentującego najważniejsze muzyczne wydarzenia oraz jubileusze opolskich gwiazd. W koncercie wystąpią m.in.: Justyna Steczkowska, Katarzyna Cerekwicka, Stanisława Celińska, Sławomir i Kajra.

Na zakończenie pierwszego dnia festiwalu wystąpią z kolei artyści grający muzykę folkową, w tym Zakopower, Golec uOrkiestra czy Enej.

Na próbach fotoreporterom udało się zrobić zdjęcia kilku gwiazdom, które przygotowywały się do wieczornych występów: Katarzyna Cichopek, Tomasz Kammel, Małgorzata Tomaszewska, Maja Hyży, Anna Wyszkoni, Danuta Błażejczyk, Andrzej Rybiński, Andrzej Rosiewicz, Stanisław Karpiel-Bułecka, Justyna Steczkowska, Sławomir, Kajra.

Zdjęcia w naszej galerii.


Tomasz Kammel - Opole 2022, dzień pierwszy, próby

Tomasz Kammel - Opole 2022, dzień pierwszy, próby

Maja Hyży - Opole 2022, dzień pierwszy, próby

Maja Hyży - Opole 2022, dzień pierwszy, próby

Anna Wyszkoni - Opole 2022, dzień pierwszy, próby

Anna Wyszkoni - Opole 2022, dzień pierwszy, próby

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×