Nocny incydent w restauracji u Gesslera. Aktor Maciej Musiałowski wyprowadzony z lokalu. Julia Wieniawa starała się załagodzić sytuację

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski zostali bohaterami nocnego incydentu w jednym z warszawskich lokali. W restauracji doszło do szarpaniny pomiędzy młodym artystą a pracownikami. Gwiazda musiała interweniować. Do sieci trafiły zdjęcia z nocnego zajścia 

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia. Gwiazda ma na swoim koncie wiele ról, za które wręcz pokochali ją fani. Wszystko zaczęło się od serialu Rodzinka.pl, który przyniósł jej ogromną sławę i otworzył drzwi do kolejnych zawodowych propozycji. Nadarzającą się okazję na sukces w branży wykorzystała doskonale. Teraz nie może narzekać na brak pracy i cały czas próbuje nowych rzeczy. Stworzyła już własną markę odzieżową, a obecnie rozwija się głównie w kierunku wokalnym.

Od zawsze wiadomo było, że Julia ma piękny głos. Kilka lat temu nagrała pierwszy singiel, a ostatnio zdecydowanie chce sięgnąć po więcej. Gdy kilka miesięcy temu nagrała utwór w duecie z Maciejem Musiałowskim podbiła serca słuchaczy. Miłosna ballada okazała się wielkim hitem w serwisach streamingowych. A fani i krytycy rozpływają się nad wyjątkowym wykonaniem. Teraz Julia co jakiś czas wrzuca do sieci kolejne kawałki i teledyski.

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski przyłapani przez paparazzi podczas nocnego incydentu w restauracji

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski znają się i przyjaźnią od lat. Razem nagrali słuchowisko, do którego powstała piosenka Zabierz tę miłość. Z utworem tym wystąpili już kilka razy na żywo, a publiczność nagrodziła ich gromkimi brawami. Młodzi artyści w sobotni wieczór postanowili wybrać się do restauracji razem z przyjaciółmi. Tam doszło do przepychanek.

Julia i Maciej udali się do Ćmy należącej do Mateusza Gesslera, gdzie według relacji paparazzi, którzy uwiecznili wszystko na zdjęciach, aktor wdał się w ostrą dyskusję i przepychanki z pracownikami, a po chwili został wyprowadzony z lokalu przez obsługę. Do akcji wkroczyła też Julia, która podeszła do obsługi i chociaż widać, że była nieco poddenerwowana, natychmiast załagodziła napiętą sytuację.

Nie wiadomo co doprowadziło do tak ostrej wymiany zdań i nietypowej sytuacji.

Przyjaciele wyszli z lokalu, ale po chwili okazało się, że Musiałowski w czasie zdarzenia zgubił telefon. Aktorka razem z Dominikiem Sadochem, który dosłownie zaniósł ją do restauracji na rękach, wróciła tam i odzyskała własność przyjaciela. Po wszystkim grupa znajomych rozeszła się, wsiadła do taksówek, a Julia pojechała w stronę swojego mieszkania.

Zdjęcia paparazzi zobaczycie w naszej galerii.


Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski w trakcie awantury

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski w trakcie awantury

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski w trakcie awantury

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski w trakcie awantury

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski w trakcie awantury

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski w trakcie awantury

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×