ExclusiveMaciej Musiałowski zna się z Julią Wieniawą od… 18 lat! Jak bardzo zmieniła się od kiedy została gwiazdą? [WIDEO]

Maciej Musiałowski zna się z Julią Wieniawą od… 18 lat! Jak bardzo zmieniła się od kiedy została gwiazdą? [WIDEO]

Maciej Musiałowski, Julia Wieniawa
Maciej Musiałowski, Julia Wieniawa
30.10.2019 07:46

Maciej Musiałowski po raz pierwszy na szklanym ekranie pojawił się w 2015 roku. Od tego momentu jego kariera ruszyła z kopyta. Zagrał w kilku dużych produkcjach, spośród których największą rozpoznawalność w mediach zapewnił mu angaż w serialu TVN Druga szansa. Rola Ksawerego zaowocowała nominacją do TeleKamery oraz udziałem w reality-show Ameryka Express.

Dorobek Musiałowskiego wkrótce powiększy się o kolejną produkcję. O swoich dotychczasowych sukcesach i nowych projektach aktor opowiedział w rozmowie z naszą reporterką:

Pracuję dużo. Gram w teatrach. Zrobiłem 4 filmy. 2 główne role, dwie mniejsze. Teraz zaczynam jedną z głównych ról w serialu i tak mi jest dobrze.
Maciej Musiałowski
Maciej Musiałowski

Maciej Musiałowski o relacjach z Julią Wieniawą

Maciej rzadko bywa na salonach, raczej stroni od udziału w wydarzeniach niezwiązanych z branża filmową. Czyli zupełnie inaczej niż Julia Wieniawa, dla której miesiąc bez eventu jest miesiącem straconym. 20-latka regularnie błyszczy na czerwonych dywanach, głównie dlatego, że na większości gal i ceremonii albo odbiera, albo wręcza nagrody. Ostatnio jednak obie młode gwiazdy spotkały się na finale plebiscytu Kobieta Roku Glamour. Ich wspólne zdjęcia wywołały spore poruszenie w mediach.

Maciej Musiałowski i Julia Wieniawa razem na imprezie
Maciej Musiałowski i Julia Wieniawa razem na imprezie

Okazuje się, że Maciej Musiałowski i Julia Wieniawa poznali się w nieco innych okolicznościach niż show-biznes. Aktor zdradził naszej reporterce, że z Julią przyjaźni się od 18 lat, a wszystko dzięki ich rodzicom, którzy od dawna utrzymują bliskie relacje:

My z Julią znamy się od 18 lat. Jak Julia miała 3 lata to bywała u mnie w domu ze swoim ojcem, więc są dobrymi przyjaciółmi rodziny. Moim zdaniem sława jej nie zmieniła – powiedział Jastrząb Post.

Cała rozmowa poniżej.

  • Maciej Musiałowski – ELLE Men, jesień 2019
  • Maciej Musiałowski – Festiwal w Gdyni 2019, impreza TVN
  • Maciej Musiałowski - Listy do M. 3, premiera filmu
  • Maciej Musiałowski i Julia Wieniawa razem na imprezie
  • Maciej Musiałowski i Julia Wieniawa na salonach
  • Maciej Musiałowski i Julia Wieniawa na salonach
  • Maciej Musiałowski i Julia Wieniawa na salonach
[1/7] Maciej Musiałowski – ELLE Men, jesień 2019
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także