Szukaj

Przystojni piłkarze w Warszawie przed wylotem na Mundial 2018. Żółta torba Grzegorza Krychowiaka to dopiero mistrzostwo świata!

Piłkarze przed Mundialem 2018

Piłkarze przed Mundialem 2018

Piłkarze przed wylotem na Mundial 2018

Mundial 2018 zbliża się wielkimi krokami. W najbliższy czwartek, podczas meczu otwarcia, gospodarze zmierzą się z drużyną Arabii Saudyjskiej. Polacy zadebiutują kilka dni później – 19 czerwca, w drugim spotkaniu grupy H. Polska reprezentacja na moskiewskim boisku rywalizować będzie z zawodnikami z Senegalu.

Przygotowania do tego wydarzenia są więc na ostatniej prostej. W wielu miastach w Polsce za niedługo powstawać będą strefy kibica, a sportowi fani od wielu tygodni odliczają godziny do pierwszego starcia biało-czerwonych. Nic więc dziwnego, że emocje związane z Mundialem rosną z każdym dniem.

Ostatnim sprawdzianem, który polska reprezentacja rozegra przed najważniejszym piłkarskim wydarzeniem, będzie towarzyskie spotkanie z zawodnikami z Litwy na warszawskim Stadionie Narodowym. Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu podopieczni Adama Nawałki zremisowali z drużyną z Chile. Piłkarze, aby odrobinę się zrelaksować i odpocząć, spotkali się na wspólnym przyjęciu, o którym poinformowały polskie WAGs.

Co polska reprezentacja robiła po meczu z Chile? Panowie milczą jak grób, ale śliczne WAGs zdradziły wszystko!

Teraz nadszedł czas na pełne skupienie i koncentrację na nadchodzących mistrzostwach. Podopieczni Adama Nawałki są już w jednym z warszawskich hoteli, skąd prawdopodobnie udadzą się wprost do Rosji.

Dotarcie do obiektu nie było jednak łatwe. Na reprezentację czekała grupa wiernych kibiców, którzy przyszli okazać swoje wsparcie drużynie. Sportowi fani, którzy pojawili się w tym miejscu, mogli na żywo spotkać m.in. Roberta Lewanowskiego, Karola Linetty, Kamila Grosickiego, Łukasza Fabiańskiego z wydepilowanymi nogami oraz stylowego Grzegorza Krychowiaka. Zawodnicy pozowali także do zdjęć oraz rozdawali autografy.

Jak myślicie polska reprezentacja ma szansę na zwycięstwo na Mundialu? Obecnie, w rankingu FIFA, nasza kadra zajmuje wysoki ósme miejsce.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Znamy kadrę na Mundial 2018! Oto oficjalna lista piłkarzy, którzy polecą do Rosji! Zabrakło jednego faworyta

HOT! Pojawiły się na horyzoncie nowe polskie WAGs. Za chwilę będzie o nich głośno!

Polscy piłkarze chwalą się zdjęciami swoich dzieci! Nie tylko Robert Lewandowski pokazuje cudną Klarę!

Oto najlepsze klaty polskiej kadry! Nie tylko Robert Lewandowski ma ciało jak Adonis!


Grzegorz Krychowiak – piłkarze przed wylotem na Mundial 2018

Grzegorz Krychowiak – piłkarze przed wylotem na Mundial 2018

Grzegorz Krychowiak – piłkarze przed wylotem na Mundial 2018

Grzegorz Krychowiak – piłkarze przed wylotem na Mundial 2018

Robert Lewandowski – piłkarze przed wylotem na Mundial 2018

Robert Lewandowski – piłkarze przed wylotem na Mundial 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×