Wygląda na to, że dokładnie tak jak do poprzedniego meczu, czyli nad basenem. Są tam już chyba stałymi bywalcami. Paparazzi przyłapali między innymi Arkadiusza Milika, Grzegorza Krychowiaka, Maciej Rybus i Bartosza Białkowskiego na wylegiwaniu się na leżakach, popijaniu drinków i relaksowaniu się przy słonecznej bardzo upalnej pogodzie, która obecnie zapanowała w Rosji.
Myślicie, że z takim samym zapałem będą trenować?