Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Meghan Markle oczarowała na pierwszym oficjalnym wyjściu z księciem Harrym w płaszczu za dwa tysiące złotych! Wiemy gdzie go kupiła

Meghan Markle i książę Harry pierwsze publiczne wyjście


Pierwsze oficjalne wyjście Meghan Markle

Narzeczeni nie tracą czasu! Pałac Kensington oficjalnie potwierdził zaręczyny brytyjskiego księcia Harry’ego z amerykańską aktorką Meghan Markle cztery dni temu i od tego momentu Brytyjczycy, fani rodziny królewskiej i media oszalały. Nazwisko Meghan pojawia się ciągle w każdym możliwym kontekście, a plotki dotyczące ślubu, ciąży, miejsca zamieszkania, diety, rodziny i zwyczajów przyszłej księżnej nie milkną.

Para zdaje sobie sprawę z tego, że jest teraz w epicentrum zainteresowania i zdecydowała, że nie będzie kryć się przed fotoreporterami i ciekawskimi, zwłaszcza, że Meghan musi przygotowywać się do roli księżnej, która wymaga od niej również obcowania z tłumami i brania udziału w różnych wydarzeniach i spotkaniach. Pewnie dlatego zakochani zadecydowali, że już dzisiaj nastąpi ich pierwsze oficjalne wspólne wyjście.

Meghan i Harry spotkali się z podwładnymi królowej Elżbiety II w Nottingham, gdzie zostali niezwykle ciepło i entuzjastycznie przywitani przez wyległych na ulice ludzi. Aktorka serdecznie witała się z tłumem, ściskała dłonie, przyjmowała kwiaty i gratulacje i dla każdego znalazła czas.

Czarny płaszcz Meghan Markle

Meghan wyglądała zjawiskowo w czarnym płaszczu kanadyjskiej marki Mackage za 790 dolarów i kozaczkach firmy Kurt Geiger.

Sukienka Meghan, w której udzieliła pierwszego wywiadu jako narzeczona księcia wyprzedała się w godzinę, czy tak samo będzie z tym płaszczem?

Ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego wstrząśnie światem! Znamy szczegóły najważniejszej ceremonii 2018 roku!

 

Książę William skomentował zaręczyny księcia Harry’ego i Meghan Markle. Internet wybuchł śmiechem!

 

Wyciągnęli fatalną wpadkę Meghan Markle! Przypomniano jej słowa z przeszłości na temat Wielkiej Brytanii

 

Czy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×