Małgorzata Socha pokazała mamę w telewizji! Internauci myśleli, że to Jolanta Kwaśniewska!

Małgorzata Socha z mamą Bożeną

Małgorzata Socha z mamą Bożeną odwiedziły Dzień Dobry TVN. Z okazji Dnia Matki opowiedziały o łączących je relacjach. Część widzów twierdzi, że mama aktorki jest podobna do Jolanty Kwaśniewskiej. Zobacz zdjęcia.

26 maja w Polsce celebrowany jest Dzień Matki. Z tej okazji w programach śniadaniowych zrobiło się bardzo rodzinnie. W Dzień Dobry TVN Joanna Krupa obwieściła światu, że jest w ciąży, zaś chwilę wcześniej widzowie mogli posłuchać uroczej rozmowy z Małgorzatą Sochą i jej piękną mamą Bożeną. Zanim kobieta została przedstawiona, część widzów myślała, że obok ich ulubionej aktorki serialowej zasiadła… Jolanta Kwaśniewska.

W pierwszej chwili myślałam, że to pani Jolanta Kwaśniewska. Jest bardzo podobna do pani prezydentowej – napisała na Facebooku jedna z obserwatorek.

Wszystko stało się jasne, gdy Socha czule przedstawiła swoją ukochaną mamę, a następnie wspólnie wzięły udział w pełnej wspomnień dyskusji na temat swojej zażyłej relacji.

Gwiazda Przyjaciółek niezwykle rzadko pokazuje swoich bliskich publicznie. Obecność Małgorzaty na wizji w towarzystwie matki była nie lada gratką dla stołecznych paparazzi, którzy specjalnie dla nich przyjechali pod oddział TVN-u. Na zdjęciach możemy podziwiać jak panie mkną prosto ze studia na ulicy Marszałkowskiej do nowego luksusowego auta Małgorzaty. Po drodze zdążyły się jedynie uśmiechnąć i pomachać w kierunku błyskających fleszami czujnych fotoreporterów.

Zobaczcie, jak piękną mamę ma Małgorzata Socha.

Zobacz: Małgorzata Socha bez makijażu urabia się po łokcie przed Wielkanocą. “W tle mama w akcji”

Zobacz: Małgorzata Socha i Anna Mucha zabawiły się luksusowym lodem! Takiej gorącej fotki dawno w sieci nie było!

Zobacz: Basia Kurdej-Szatan cała na biało i seksowna Małgorzata Socha w czerni. Ich stylizacje były niemal identyczne!


Małgorzata Socha z mamą Bożeną w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Socha z mamą Bożeną w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Socha z mamą Bożeną w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Socha z mamą Bożeną w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Socha w sukience w kwiatki

Małgorzata Socha w sukience w kwiatki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×