Małgorzata Rozenek w „Dzień Dobry TVN” eksponowała zgrabne nogi w króciutkiej mini. Ona już czuje powiew lata

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w niedzielę gościła w Dzień Dobry TVN, gdzie towarzyszył jej Radosław Majdan. Gwiazda postawiła na przepiękną stylizację. Zobaczcie zdjęcia paparazzi.

Małgorzata Rozenek nie narzeka na nadmiar wolnego czasu. Nie tylko spełnia się jako mama i wychowuje trzech synów, ale także realizuje się zawodowo. Aktywnie działa na Instagramie, grywa w filmach, a niedawno wypuściła markę odzieżową. Co jakiś czas pojawia się też na eventach, w których trakcie zachwyca dobrze dobranymi stylizacjami. Niedawno gościła na premierze, na której przyciągała uwagę. Postawiła na odważną stylizację składającą się z brzoskwiniowej marynarki i spodenek, których prawie nie było widać.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Dzień Dobry TVN

W niedzielę Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan gościli w Dzień Dobry TVNWypowiedzieli się na temat komedii romantycznej, Druga połowa, która na ekranach kin pojawi się pod koniec maja. Gwiazda wcieliła się w postać dziennikarki sportowej. Radosław także miał wystąpić w produkcji. Na przeszkodzie stanął koronawirus – mężczyzna zachorował na COVID-19:

Gram dziennikarkę sportową, przyjaciółkę głównego bohatera, która ma znaczący wpływ na jego decyzje sercowe. Dałam z siebie wszystko. Byłoby może trochę więcej tej historii i może Radosław też mógłby się pojawić, gdyby nie pandemia, która pokrzyżowała nam plany – komentowała Małgorzata RozenekDzień Dobry TVN.

Piłkarz miał się wcielić w rolę eksperta sportowego:

Mieliśmy wspólnie z Małgorzatą przeprowadzić wywiad – wyjaśnił Radosław Majdan.

Małgorzata w śniadaniówce zdradziła, jak dostała wspomnianą rolę. Powiedziała, że zadzwonił do niej scenarzysta, który złożył jej propozycję współpracy. Tak spodobała się jej postać, że postanowiła się zgodzić:

Zadzwonił do nas scenarzysta, który sam ze światem piłki jest mocno związany i jak powiedział o tym, jak wygląda ta rola, wiedziałam, że bardzo mi zależy na tym, żeby zagrać. To była taka dziewczyna z redakcji sportowej. Przez Radosława tak naprawdę jeśli coś oglądam to oglądam właśnie mecze i dziennikarki sportowe znam lepiej niż aktorki. […] Sam pomysł pokazania piłki nożnej w takim bardzo pozytywnym odbiorze wydaje mi się świetny.

Perfekcyjna dodała, że Druga połowa nie jest jedynym przedsięwzięciem filmowym, w którym wzięła udział:

Ten film jako pierwszy trafi na ekrany, ale równolegle pracowałam na planie drugiego filmu, w dużo większej roli […] Praca na planie fabuły jest czymś niesamowitym. Zresztą niedawno całą rodziną byliśmy na planie dubbingowym to też była świetna zabawa.

Gdy rozmowa dobiegła końca Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan stanęli oko w oko z fotoreporterami. Gwiazda postawiła na przepiękną stylizację. Ubrała się w kolorową suknię mini, którą połączyła z marynarką oversize, sandałkami na obcasie, przeciwsłonecznymi okularami, a także małą torebką. Wyglądała świetnie.

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii.


Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×