PaparazziGwiazdy w niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN": Dorota Naruszewicz, Filip Chajzer, Małgorzata Ohme

Gwiazdy w niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN": Dorota Naruszewicz, Filip Chajzer, Małgorzata Ohme

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN
Gwiazdy w Dzień Dobry TVN
Zuza Maciejewska
18.04.2021 12:40, aktualizacja: 18.04.2021 14:53

Dzień Dobry TVN to lubiany program telewizji śniadaniowej, który umila widzom poranki od prawie 16 lat. Na antenie nie brakuje ciekawych wątków poruszanych przez zapraszanych gości. Wśród nich spore grono stanowią gwiazdy.

Naruszewicz, Gessler i gwiazdy Big Brothera w Dzień Dobry TVN

W niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN nie brakowało ciekawych wątków związanych ze znanymi osobami. Na antenie pojawili się m.in. uczestnicy 6. edycji programu Big Brother Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski.

Para poznała się w domu Wielkiego Brata. Połączyły ich wspólne zainteresowania. Z czasem wybuchło między nimi gorące uczucie. Przetrwało ono długo po tym, jak kamery opuściły ich codzienność. Są jedynym duetem, jaki przetrwał po zakończeniu reality-show.

Sport połączył nas w jakimś stopniu. Ja jestem zawodowym sportowcem. Angelika jest instruktorką na siłowni. Myślę, że sport miał tutaj znaczenie […] Zaczęliśmy się dogadywać, spędzać ze sobą czas, znaleźliśmy wspólne tematy. Z koleżeństwa, z przyjaźni urodził się związek – tłumaczył Igor w Dzień Dobry TVN.

Krótko po tym, jak zaczęli się spotykać, wybuchła pandemia koronawirusa. Ich relacja dała sobie radę z tą trudną próbą:

Chwilę po tym, jak rozpoczęliśmy nasze życie związkowe, rozpoczęła się pandemia. Początek był ciężki, bo musieliśmy siedzieć trzy miesiące ze sobą w domu. Daliśmy radę. Wyszedł test naszych charakterów. Zrobiliśmy sobie drugiego "Big Brothera" bez kamer w domu i przetrwaliśmy.

W programie pojawiła się także Dorota Naruszewicz, aktorka, której popularność przyniósł serial Klan. Gwiazda odwiedziła śniadaniówkę przy okazji 50. urodzin, krótko po tym, jak ogłosiła rozwód z mężem. Przed kamerami podsumowała ostatnie cztery dekady życia.

Gdy opuściła studio, stanęła twarzą w twarz z fotoreporterami. Zaprezentowała przepiękną stylizację, na którą składały się m.in. kremowa marynarka z kamizelką, jasne spodnie, buty na obcasie, a także biały płaszcz w czarne gwiazdki. Sięgnęła też po sporą, czarną torebkę.

Oprócz aktorki przed studiem Dzień Dobry TVN pojawili się także: Filip Chajzer, Małgorzata Ohme oraz Mateusz Gessler.

Zdjęcia w galerii.

  • Filip Chajzer - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
  • Małgorzata Ohme - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
  • Małgorzata Ohme - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
  • Mateusz Gessler - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
  • Mateusz Gessler - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
  • Dorota Naruszewicz - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
  • Dorota Naruszewicz
  • Filip Chajzer - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
[1/8] Filip Chajzer - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także