Małgorzata Rozenek w brzoskwiniowej marynarce i w spodniach, których prawie nie widać. Sporo ryzykowała taką stylizacją

Małgorzata Rozenek - premiera

Małgorzata Rozenek - premiera

Małgorzata Rozenek pojawiła się na konferencji prasowej promującej film Druga połowa, w którym zagrała. To jej debiut na dużym ekranie. Jak wyglądała? Nogi kradną całą uwagę.

Małgorzata Rozenek nie przestaje zadziwiać. Chociaż sama podkreśla, że cechuje ją niespożyta energia, to i tak ilość wyzwań i projektów, które ma na koncie robi ogromne wrażenie. Ubiegły rok był dla niej bardzo intensywny. Mimo że miała chwilę odpoczynku, która spowodowana była przez pandemię, to i tak może poszczycić się wieloma sukcesami. Najważniejszym są oczywiście narodziny Henia, które jeszcze bardziej nakręciły gwiazdę do działania.

Przypomnijmy, Małgosia jeszcze w ciąży poprowadziła Projekt Lady, potem nagrała program, w którym pokazała, jak wraca do formy po porodzie – Rozenek cudnie chudnie, zagrała w filmie u Vegi, następnie wybrała się na wakacje z rodziną do Meksyku.

Zaraz po powrocie wypuściła prawdziwą bombę i ogłosiła, że zaprojektowała kolekcję ubrań Mrs. Drama. Z kolei 15 maja pojawiła się na konferencji prasowej, na której promowała film ze swoim debiutem na dużym ekranie. Zobaczcie, jak wyglądała.

Małgorzata Rozenek promuje film Druga połowa. Jak wyglądała?

W warszawskiej Kinotece odbyło się spotkanie prasowe, promujące film Druga połowa, w którym debiutowała na dużym ekranie Małgorzata Rozenek. Jak poradziła sobie z aktorskim wyzwaniem? O tym przekonamy się już 28 maja, w dniu premiery kinowej.

Muszę przyznać, że wszystkie spotkania z dziennikarkami, których doświadczyłam do tej pory, pomogły mi zagrać Olę, którą jest dziennikarką sportową i przyjaciółką głównego bohatera. Jestem wdzięczna za tę rolę, choć tak naprawdę spędziłam na planie tylko jeden dzień. Mam nadzieję, że moja przygoda z filmem dopiero się zaczęła i jestem bardzo ciekawa, jak potoczy się dalej – mówiła Małgorzata Rozenek.

W komedii Małgorzata wcieliła się w przyjaciółkę głównego bohatera. W rozmowie z Plotkiem przyznała, że przez rodzinną kwarantannę jej rola została nieco okrojona. Na promocji wyglądała świetnie. Wybrała brzoskwiniową marynarkę oversize, pod którą nałożyła krótkie białe szorty. Uwagę przyciągały nogi gwiazdy, które wyeksponowała w bardzo umiejętny sposób. Stylizację dopełniła białymi sandałkami i małą torebką. Zdjęcia w galerii.


Małgorzata Rozenek - promocja filmu

Małgorzata Rozenek - promocja filmu "Druga połowa"

Małgorzata Rozenek - promocja filmu

Małgorzata Rozenek - promocja filmu "Druga połowa"

Małgorzata Rozenek - promocja filmu

Małgorzata Rozenek - promocja filmu "Druga połowa"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×