Emmanuel Macron pokazał brata! Laurent jest jeszcze przystojniejszy niż prezydent Francji!

Emmanuel Macron brat

Emmanuel Macron brat

Emmanuel Macron został ostatnio sfotografowany na trybunach ze swoim bratem. Trzeba przyznać, że Laurent jest zabójczo przystojny, według wielu nawet bardziej niż sam prezydent Francji. Zerknijcie na zdjęcia i sami oceńcie. 

Emmanuel Macron wdarł się do czołowej ligi polityków z prędkością światła. Bardzo niespodziewanie wygrał wybory prezydenckie we Francji w 2017 roku i stał się przywódcą tego kraju. Świat poznał go nie tylko za sprawą triumfu podczas wyborów, ale także kontrowersyjnego małżeństwa. Jego żoną jest bowiem Brigitte Macron, która za jego licealnych czasów była jego… nauczycielką! Wielu komentowało, że to wręcz nieetyczne i było zagorzałymi przeciwnikami polityka do objęcia tak ważnej pozycji państwowej.

Choć we Francji trwają obecnie protesty, z którymi Emmanuel sobie nie radzi, postanowił zrelaksować się i pójść na mecz. Zabrał ze sobą bratanka i jego ojca Laurenta. To właśnie ten ostatni przykuwał największą uwagę paparazzi robiących zdjęcia. Mężczyzna jest bardzo podobny do głowy francuskiego pastwa, choć według nas… przystojniejszy!

Widać ewidentnie, że jest stałym bywalcem siłowni i i fanatykiem mody. Miał na sobie bowiem błękitną koszulę, do której dopasował piękny beżowy trencz, wpisując się tym samym w najnowsze trendy. Można także stwierdzić, że panowie mają ze sobą świetny kontakt i bardzo się wspierają. W swoim towarzystwie śmiali się ile mogli.

Spójrzcie i sami oceńcie, który z braci jest atrakcyjniejszy. Ich wspólne zdjęcia nie zdarzą się pewnie znów szybko. Laurent nie jest medialną osobą i bardzo strzeże swojego prywatnego życia.

Zobacz: Enrique Iglesias jest przystojny? To zobaczcie jego młodszego brata! Julio Iglesias junior wygląda jak książę z bajki!

Zobacz: Xavier Wiśniewski wygląda jak klon brata Michała Wiśniewskiego! Naprawdę można ich pomylić!

Zobacz: Brat Michała Szpaka kiedyś wzbudzał postrach, a dzisiaj? W życiu nie zgadniecie, czym zajmuje się seksowny Damian!


Emmanuel Macron z bratem Laurentem

Emmanuel Macron z bratem Laurentem

Emmanuel Macron z bratem Laurentem

Emmanuel Macron z bratem Laurentem

Emmanuel Macron z bratem Laurentem

Emmanuel Macron z bratem Laurentem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×