Prezydent Francji wraz z małżonką spędzali Boże Narodzenie we francuskich Pirenejach w kurorcie La Mongie, gdzie szaleli na nartach, zwłaszcza Emmanuel. Narciarze mogli zobaczyć jak francuski prezydent, cały w czerni, z gracją śmiga na deskach wywołując podziw pozostałych urlopowiczów.
Wiedzieliście, że z niego taki Alberto Tomba?