Szukaj

Kylie Jenner i Travis Scott zrobili namiętne show na Coachelli! Całowali się tak, jakby nie było nikogo!

Związek Kylie Jenner i Travisa Scotta kwitnie! Paparazzi przyłapali zakochanych na soczystych pocałunkach podczas Coachelli. Celebrytka doskonale wiedziała co zrobić, by wszystkie oczy były zwrócone tyko w jej stronę!
Kylie Jenner i Travis Scott całują się na Coachelli

Kylie Jenner i Travis Scott całują się na Coachelli

Kylie Jenner uznawana jest za ulubienicę rodziny Kardashian-Jenner. Gwiazda bardzo lubi chwalić się w sieci zarówno swoim partnerem, jak i dzieckiem. I nie ma się co dziwić – w końcu pochodzi z rodziny, która zasłynęła ze sprzedawania swojej prywatności w mediach na wszelkie możliwe sposoby. Nie ma mowy w jej przypadku o chęci unikania fotoreporterów i blasku fleszy. Świadczyć o tym może jej uczestnictwo w bardzo medialnym festiwalu Coachella, gdzie wręcz roiło się od paparazzi i namolnych gapiów.

Kylie razem z Travisem Scottem przyszli podziwiać występ Kanyego Westa. Para poruszała się w rytm muzyki i nie szczędziła sobie czułości. Przyłapani zostali na soczystym pocałunku, na temat którego rozpisują się dzisiaj wszystkie portale. Widać ewidentnie, że wciąż bardzo się kochają.

Przypomnijmy, na początku grudnia modelka i raper zaręczyli się. Jak donoszą amerykańskie media, ślub pary zbliża się wielkimi krokami. Z pewnością będzie to bardzo głośna i luksusowa ceremonia, a wśród gości pojawią się największe sławy światowego show-biznesu. A może jednak zaskoczą i pobiorą się w tajemnicy, w obecności jedynie najbliższych?

Zobacz: Rozebrana Kylie Jenner i muskularny Travis Scott w zmysłowej mokrej sesji! Tak gorąco w ich burzliwym związku dawno nie było!

Zobacz: Kylie Jenner jest w drugiej ciąży?! Jednym zdjęciem postawiła na nogi cały show-biznes!

Zobacz: Książę Louis na oficjalnych urodzinowych portretach! Wszystkie trzy zrobiła księżna Kate!


Kylie Jenner i Travis Scott całują się

Kylie Jenner i Travis Scott całują się

Kylie Jenner i Travis Scott przyłapani na pocałunkach na Coachelli

Kylie Jenner i Travis Scott przyłapani na pocałunkach na Coachelli

Kylie Jenner i Travis Scott – namiętne pocałunki

Kylie Jenner i Travis Scott – namiętne pocałunki

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×