NewsyKylie Jenner i Travis Scott zaliczyli pierwszą wspólną okładkę! Nawet zdjęcia Kim i Kanye z "Vogue'a" wypadają przy nich blado

Kylie Jenner i Travis Scott zaliczyli pierwszą wspólną okładkę! Nawet zdjęcia Kim i Kanye z "Vogue'a" wypadają przy nich blado

Kylie Jenner i Travis Scott sesja i wywiad GQ
Kylie Jenner i Travis Scott sesja i wywiad GQ
Zuza Maciejewska

17.07.2018 20:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kylie Jenner od najmłodszych lat wychowywała się w towarzystwie kamer, na oczach których można powiedzieć, że dorastała. Nic więc dziwnego, że popularność jaką dała jej telewizja postanowiła wykorzystać do swoich celów. Stworzyła biznes, który przynosi jej milionowe dochody. Celebrytka wie, że aby podkręcać zainteresowanie, trzeba być stale obecnym w mediach. Nic więc dziwnego, że pojawiła się na sierpniowej okładce magazynu GQ, w sesji wzięła udział ze swoim partnerem Travisem Scottem.

Para opowiedziała o kulisach swojego związku i o tym, że nie zawsze jest kolorowo. Zwłaszcza, że rzadko się widują, przez natłok obowiązków:

Zwykle kłócimy się przez to, że tak rzadko się widujemy. Czasem nie widzimy się przez dwa tygodnie. Teraz mamy Stormi, która jest za mała na to, żeby ciągle latać samolotem, dlatego trudniej jest nam spędzać ze sobą czas – przyznała Jenner.

Kylie i Travis opowiedzieli także o początkach swojej relacji. Przyznali, że poznali się w Kalifornii na trwającym wówczas festiwalu Coachella. Jennerka postanowiła wyjechać z muzykiem w trasę po drugiej randce:

Coachella była jednym z pierwszych koncertów na trasie Travisa. Powiedział mi wtedy, że jedzie dalej i co dalej zrobimy z naszą znajomością. Stwierdziłam, że jadę z nim. Właściwie to wskoczyłam do tego autobusu. Potem odjechaliśmy w stronę słońca. Wówczas przetrwałam z nim całą trasę – dodała Kylie.

Jenner opowiedziała też o "klątwie Kardashianów". Dotyka ona nie tylko każdego mężczyznę, który wiążę się z którąś ze sławnych sióstr, ale także ich znajomych i przyjaciół:

Mężczyźni nie są w stanie znieść presji i uwagi, która spada na nich, gdy zwiążą się z którąś z nas. To nie tylko faceci, ale też przyjaciele czy znajomi, którzy nie wiedzą, jak sobie poradzić ze sławą. Na świecie jest mnóstwo ludzi, którzy nas uwielbiają, ale też całe zastępy osób, które nas nienawidzą – podkreślała Jenner.

Nic więc dziwnego, że para stara się utrzymać tę relację w tajemnicy:

Wiem, że Travis nie lubi nadmiernej uwagi. Właśnie dlatego staramy się zachować prywatność. Po ostatniej kłótni nie mówiłam nikomu gdzie i po co jadę. Poleciałam do niego, naprawiłam co mogłam i wróciłam do domu. Tak to działa - zaznaczała gwiazda.

Myślicie, że długo będą razem?

 • Kylie Jenner nosi córkę Stormi w nosidełku Gucci
 • Kylie Jenner i Travis Scott – sesja dla GQ (2018)
 • Kylie Jenner najbogatszą najmłodszą kobietą na świecie
 • Kylie Jenner w sukience za 100 złotych
 • Travis Scott i Kylie Jenner w kreacji: Alexander Wang – MET Gala 2018
 • Travis Scott i Kylie Jenner w kreacji: Alexander Wang – MET Gala 2018
 • Kylie Jenner z córką Stormi
 • Kylie Jenner pochwaliła się zdjęciem Stormi Webster
 • Kylie Jenner i Travis Scott – sesja dla GQ (2018)
 • Kylie Jenner z córeczką – Stormi
 • Kylie Jenner usunęła wypełniacze z ust
 • kylie-jenner-i-travis-scott
[1/12] Kylie Jenner nosi córkę Stormi w nosidełku Gucci
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także