Kanye West odstawił cyrk na Coachelli! I to na oczach swoich dzieci

Kanye West odprawił mszę na Coachelli? Kim Kardashian pokazała niezwykle zdjęcia z koncertu męża, który wprost nazwała "nabożeństwem". Czy raper planuje założyć własną religię? Co działo się podczas jego występu?

Do niespodziewanych i niecodziennych wydarzeń na Coachelli fani festiwalu już przywykli, ale posunięcia Kanye Westa nie spodziewał się nikt. Mąż Kim Kardashian postanowił bowiem… odprawić coś w rodzaju mszy podczas swojego występu.

W niedzielny poranek pojawił się w towarzystwie chóru gospel oraz zespołu i dał prawdziwy popis. Fani byli zachwyceni, w social mediach nazywają go wizjonerem, posuwają się nawet do określania rapera „mesjaszem”. Nie jest tajemnicą, że West w ostatnich miesiącach bardzo się nawrócił i stał się niezwykle religijny – wyszło też na jaw, że jest bipolarny.

Wygląda jednak na to, że rodzina wspiera jego niecodzienne zapędy. Kim na swoim koncie w social mediach napisała wprost, że jej mąż marzy o własnym kościele, a ona jest z niego bardzo dumna:

Niedzielna Msza była takim niezwykłym doświadczeniem, tu, na Coachelli, zwłaszcza, że to mój pierwszy raz. Kanye zaczął niedzielne msze dla uleczenia samego siebie i jego bliskich przyjaciół oraz rodziny. Miał wizję, chciał założyć swój własny kościół od lat i to było magicznym przeżyciem, widzieć jak inni doświadczają tego uczucia. Jestem z ciebie taka dumna kochanie, robisz dokładnie to, co jest w twoim sercu. Chór i zespół pracowali bardzo ciężko i bawili się doskonale. To było inspirujące. Dziękuję wszystkim, którzy obudzili się tak wcześnie, by spędzić niedzielę wielkanocną z nami. To wspomnienie będę pielęgnować już zawsze – napisała na Instagramie poruszona Kim

Myślicie, że Kanye rzeczywiście założy własną religię?

Zobacz: Kim Kardashian potwierdziła najgorsze obawy fanów. Kanye West jest nieuleczalnie chory!

Zobacz: Kanye West i Kim Kardashian zrujnowali ślub słynnego znajomego! O ich zachowaniu mówią wszyscy!

Zobacz: HOT NEWS! Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się czwartego dziecka! Kiedy poród?


Kanye West odprawił mszę na Coachelli 2019

Kanye West odprawił mszę na Coachelli 2019

Kanye West odprawił mszę na Coachelli 2019

Kanye West odprawił mszę na Coachelli 2019

Kanye West odprawił mszę na Coachelli 2019

Kanye West odprawił mszę na Coachelli 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×