Szukaj

Księżna Kate w stylizacji z sieciówki! Za niewielkie pieniądze wyglądała jak milion dolarów!

To był wielki dzień dla Księżnej Cambridge! Zawsze, gdy przyjeżdża na Chelsea Flower Show, stara się wyglądać na luzie. Czy teraz przesadziła?
Księżna Kate w stylizacji z sieciówki

Księżna Kate w stylizacji z sieciówki

Nieformalny strój księżnej Kate stał się powodem wielu plotek w brytyjskiej prasie. Jej stylizacja podczas pokazu kwiatów w Chelsea została dokładnie przeanalizowana przez wytrawnych specjalistów ze świata mody. Okazuje się, że Księżna Cambridge wydała na swoją stylizację niespełna 370 funtów, czyli ok. 2 tysięcy złotych. Czy wypada takiej osobie pokazywać się w ciuchach z sieciówki? Kate ma na sobie białą koszulę ze sklepu M.i.h jeans za 255 funtów, do tego spodnie z Massimo Dutti za 69,99 funtów oraz białe, sportowe buty za 49,99 funtów.

W takim stroju Kate przyjechała do Chelsea zrobić ostatnie poprawki przed wielkim otwarciem ogrodu, którego myślą przewodnią jest powrót do natury. Przedsięwzięcie, w którym uczestniczy księżna, ma na celu podkreślenie korzyści, jakie przyroda zapewnia wewnętrznej harmonii człowieka, kiedy ten żyje w zgodzie z naturą. Przygotowania idą pełną para ponieważ już jutro ogród zostanie uroczyście pokazany Królowej Elżbiecie II.

Nie mogło zabraknąć rodzinnych zdjęć, które wykonanych przez  Matta Porteousa pokazujących dzieci bawiące się w ogrodzie. George biegający na bosaka i Charlotte machająca nóżkami nad strumieniem oraz Louis biegający beztrosko drewnianą ścieżką z gałęzią w dłoni. Te obrazki na pewno zostaną w pamięci na długo!

Uważam, że natura i aktywne korzystanie z jej uroków na zewnątrz ma ogromne korzyści dla naszego dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego, szczególnie dla małych dzieci. Naprawdę mam nadzieję, że ten las, który stworzyliśmy naprawdę inspiruje rodziny, dzieci i społeczności do wyjazdu na zewnątrz, cieszenia się przyrodą i na zewnątrz oraz wspólnego spędzania czasuwyznała księżna Kate w rozmowie z BBC.

Księżna Kate wzięła sobie za punkt honoru dopracowanie najmniejszych detali i jak donosi brytyjska prasa była w ogrodzie prawie codziennie w ciągu pięciu ostatnich dni. Emocje sięgają zenitu, a wielkie otwarcie już jutro!

Zobacz: Wielki przełom w relacjach Meghan Markle z księżną Kate! Księżne swoim zachowaniem zaskoczyły wszystkie media!

Zobacz: Najnowsze zdjęcia księżnej Kate zaniepokoiły fanów. Co się stało z jej pięknymi dłońmi?

Zobacz: Urodziny księcia Louisa prawie zakończyły się tragedią! Księżna Kate podzieliła się mrożącą krew w żyłach historią


Księżna Kate w stylizacji z sieciówki

Księżna Kate w stylizacji z sieciówki

Księżna Kate w stylizacji z sieciówki

Księżna Kate w stylizacji z sieciówki

Księżna Kate w stylizacji z sieciówki

Księżna Kate w stylizacji z sieciówki

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×