Szukaj

Kasia Cichopek cała w grochach w „Pytaniu na śniadanie”. Fani zachwyceni jej kombinezonem. Ile kosztuje?

Kasia Cichopek w grochach

Kasia Cichopek w grochach

Katarzyna Cichopek po raz kolejny udowodniła, że wie jak wyglądać dobrze. Podczas wizyty w studio Pytanie na śniadanie zdecydowała się na kombinezon w modne kropki.

Katarzyna Cichopek, choć nie pojawia się na szklanym ekranie ze względu na prace wstrzymane w związku z pandemią koronawirusa, to nie traci kontaktu ze swoimi fanami. Można śmiało powiedzieć, że jej aktywność w sieci jest nawet większa niż dotychczas. Wraz z mężem, Marcinem Hakielem, postanowiła przenieść swój taneczny biznes do internetu. Para zaczęła prowadzić kursy tańca online. Szkoła tańca dywanowego – jak oboje ją nazywają, stała się niezwykle popularna wśród internautów.

Mimo że pandemia wciąż trwa, to rząd postanowił poluzować niektóre z restrykcji. Obecnie jesteśmy na czwartym etapie odmrażania gospodarki. W związku, z czym większość Polaków chętniej wychodzi z domu. Do tego grona należy również Kasia Cichopek, która dziś zagościła w studiu Pytanie na śniadanie.

Katarzyna Cichopek w kombinezonie w kropki na planie Pytanie na Śniadanie

Programy telewizji śniadaniowych cieszą się ogromną popularnością. Telewizja Polska w walce o widza, co rusz stara się zapraszać gwiazdy i poruszać z nimi ciekawe tematy. Celebryci chętnie korzystają z zaproszeń i przychodzą do studia. Nie inaczej było w sobotni poranek, kiedy w programie mogliśmy zobaczyć Katarzynę Cichopek. Aktorka jak zwykle zadała szyku swoją stylizacją.

Na tę okazję wybrała granatowy kombinezon w modne i ponadczasowe grochy. Na wierzch zarzuciła uniwersalną kurtkę jeansową, która z powodzeniem pasuje do wielu stylizacji. Kasia upięła włosy w kucyka, a następnie przepasała je różową opaską. Wyglądała w tym stroju niezwykle dziewczęco i uroczo. Paparazzi przyłapali ją, gdy opuszczała studio zaraz po nagraniu. Na zdjęciach widać, że dobry humor nie opuszczał gwiazdy.

Katarzyna Cichopek: ile kosztuje jej kombinezon?

Udziałem w programie pochwaliła się także na Instagramie. Dzięki temu mogliśmy dla Was sprawdzić, jakiej firmy jest wspomniany kombinezon i za ile można go kupić. Wspomniany model pochodzi z kolekcji marki SaintBy. Granatowy kombinezon w białe grochy Maya Dark Blue Dots, który wybrała Kasia, powala ceną. Kosztuje aż 650 złotych. Fanki są nim zachwycone, nawet mimo wysokiej ceny.

 


Kasia Cichopek w groszkach

Kasia Cichopek w groszkach

Kasia Cichopek w groszkach

Kasia Cichopek w groszkach

Kasia Cichopek w groszkach

Kasia Cichopek w groszkach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×