Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie. Ona zaczyna wyglądać jak Karolina Szostak!

Katarzyna Niezgoda schudła

Katarzyna Niezgoda schudła

Katarzyna Niezgoda w Dzień Dobry TVN

Katarzyna Niezgoda przeszła prawdziwą metamorfozę od czasu rozstania z Tomaszem Kammelem. Nabrała nowej pewności siebie, schudła, zaczęła ubierać się bardzo wyzywająco i najwyraźniej jest w doskonałym momencie swojego życia. Choć w social mediach budzi mieszane emocje, nie przejmuje się niepochlebnymi komentarzami na swój temat i z dumą eksponuje seksowne kształty. Zupełnie tak, jakby chciała pokazać swojemu „eks” co stracił. Ostatnio dała popis swoich stylizacyjnych możliwości przed studiem Dzień Dobry TVN.

Niezgoda chyba rzeczywiście poczuła młodzieńczego ducha. Jej look z wizyty w telewizji śniadaniowej sprawił, że na ulicy wszyscy odwracali za nią głowy. Dlaczego? Wszystko przez długość sukienki, która wyeksponowała nogi od połowy uda i powiewała radośnie przy każdym kroku. Ryzyko wpadki na oczach paparazzi było niezwykle wysokie, ale Niezgodzie udało się wybrnąć z sytuacji bez szwanku, za to z ogromną gracją.

Do swojej czarno-białej kreacji z kołnierzykiem Niezgoda dobrała czerwone szpilki na niskim obcasie, torbę ozdobioną kolorowymi i metalowymi koralikami, z barwnym chwostem przy rączce oraz okulary przeciwsłoneczne z barwionymi, półprzezroczystymi szkłami. Raczej nie chodziło jej o anonimowość.

Paparazzi przyłapali Kasię podczas rozmowy przez telefon, ale prawdopodobnie nie zwróciła na nich w ogóle uwagi. Na siebie z kolei, zwróciła uwagę całej ulicy. Ciężko nie zauważyć, że bizneswoman znacznie schudła i zaczyna powoli przypominać Karolinę Szostak z początków jej spektakularnej metamorfozy.

Jak wam się podoba w tak odważnym, seksownym wydaniu?

Karolina Szostak zrobiła show na środku sklepu! Przebierała się na oczach paparazzi

Anna Mucha z partnerem i dziećmi pod obstrzałem paparazzi! Nawet obiadu nie mogli zjeść spokojnie, nie mówiąc już o spacerze

Namiętne pocałunki i czułe gesty przed studiem „Pytania na Śniadanie”. Jacek Borkowski nie potrafił oderwać rąk od swojej pogodynki!


Katarzyna Niezgoda chudnie w oczach

Katarzyna Niezgoda chudnie w oczach

Katarzyna Niezgoda zrzuciła zbędne kilogramy

Katarzyna Niezgoda zrzuciła zbędne kilogramy

Katarzyna Niezgoda i jej bordowe szpilki

Katarzyna Niezgoda i jej bordowe szpilki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×