PaparazziPippa Middleton na Wimbledon ubrała się lepiej niż księżna Kate i Meghan Markle razem wzięte! Co za klasa!

Pippa Middleton na Wimbledon ubrała się lepiej niż księżna Kate i Meghan Markle razem wzięte! Co za klasa!

Pippa Middleton
Pippa Middleton
Kuba Górski

08.07.2019 18:20, aktual.: 09.07.2019 00:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pippa i James Middletonowie od lat fascynują się tenisem, zatem każdego roku odwiedzają Wimbledon, podczas którego kibicują swoim faworytom. Rozgrywki tenisowe są także doskonałą okazją do promocji w mediach, zatem na trybunach można spotkać znane gwiazdy show-biznesu. W loży honorowej zaprezentowały się już księżna Kate oraz Meghan Markle.

Tym razem na słynnych kortach pojawiło się rodzeństwo księżnej Cambridge. Pippa Middleton i jej brat James Middleton zanim zasiedli na trybunach odbyli krótki spacer, podczas którego z dumą pozowali dla paparazzi. Ich obecność na kortach była dla mediów sporą sensacją, tym bardziej, że James jeszcze niedawno borykał się z poważną depresją.

Pippa Middleton jak zawsze wyglądała obłędnie. Na Wimbledon wybrała piękną kreację w kolorze pudrowego różu, do której dobrała klasyczny różowy kapelusz. Nie zapomniała także o modnej jasnej kopertówce i butach dopasowanych pod kolor zestawu.

W takiej luksusowej odsłonie Pippa wyglądała zjawiskowo, podobnie elegancko zaprezentował się James, który towarzyszył siostrze w stylowym garniturze w kratkę oraz ciemnych okularach.

Zobaczcie jak prezentowali się na Wimbledonie.

 • WIMBLEDON 02 07 2019  NAJSTARSZY Z CZTERECH TURNIEJOW WIELKIEGO SZLEMA ROZGRYWANY NA TRAWIASTYCH KORTACH WIMBLEDONU NA ZDJECIU JEJ KROLEWSKA WYSOKOSC KATARZYNA KSIEZNA CAMBRIDGE Z WIZYTA NA KORTACH WIMBLEDONU OGLADA ZAWODNIKOW PODCZAS TRENINGU  FOT. ANDRZEJ SZKOCKI / POLSKA PRESS
 • Pippa Middleton na Wimbledonie
 • Meghan Markle w białej marynarce i kapeluszu na Wimbledonie
 • Pippa Middleton na Wimbledonie
 • Meghan Markle w białej marynarce i kapeluszu na Wimbledonie
 • Meghan Markle w białej marynarce i kapeluszu na Wimbledonie
 • Księżna Kate - Wimbledon 2019, prosta sukienka
 • Księżna Kate - Wimbledon 2019, stylizacja
 • James Middleton i Pippa Middleton zostaną rodzicami w 2021 roku
 • James Middleton i Pippa Middleton na Wimbledonie,
[1/10] WIMBLEDON 02 07 2019 NAJSTARSZY Z CZTERECH TURNIEJOW WIELKIEGO SZLEMA ROZGRYWANY NA TRAWIASTYCH KORTACH WIMBLEDONU NA ZDJECIU JEJ KROLEWSKA WYSOKOSC KATARZYNA KSIEZNA CAMBRIDGE Z WIZYTA NA KORTACH WIMBLEDONU OGLADA ZAWODNIKOW PODCZAS TRENINGU FOT. ANDRZEJ SZKOCKI / POLSKA PRESS
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także