Kasia Tusk skutecznie maskuje ciążowy brzuch, ale na zdjęciach paparazzi widać wszystko! Co za piękne krągłości!

Kasia Tusk ciąża brzuch zdjęcia

Kasia Tusk ciąża brzuch zdjęcia

Kasia Tusk z dużym ciążowym brzuchem

Kasia Tusk jest w zaawansowanej ciąży. Blogerka przygotowuje się aktualnie do narodzin swojego pierwszego dziecka. Choć stara się chronić swoje życie prywatne, nie zawsze to jej się udaje. Na ostatnich zdjęciach paparazzi brzuszek widać bardzo wyraźnie.

Kasia Tuska należy do tego grona osób publicznych, które bardzo rzetelnie przestrzegają zasady: chroń życie prywatne. O ślubie blogerki dowiedzieliśmy się kilka miesięcy po ceremonii, a wszystko dzięki relacji tabloidów, podobnie jak o ciąży, którą była uczestniczka Tańca z gwiazdami ukrywała przez długi czas. Dopiero zdjęcia z zaokrąglonym ciążowym brzuszkiem rozwiały wszystkie wątpliwości co do faktu, że na początku 2019 roku Kasia Tusk urodzi swoje pierwsze dziecko.

Wczoraj, z racji nowego roku, córka Donalda Tuska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z ukochanym psem. Wtulając się w swojego słodkiego pupila blogerka sprytnie zasłoniła zaokrąglony brzuszek, który jest już imponujących rozmiarów. Dowód? Wystarczy spojrzeć na ostatnie zdjęcia paparazzi z ostatniego tygonia 2018 roku, na których uchwycono jej ogromny brzuch niemalże w całej okazałości. Nawet nieco luźna bluzka nie była w stanie ich skrzętnie zamaskować.

Zdjęcie z psem rozczuliło internautów. W komentarzach pod wpisem z fotografią możemy przeczytać same ochy i achy na jakie Kasia zdecydowanie zasługuje. Autorka bloga Make Life Easier jest przecież niesamowicie atrakcyjną kobietą:

  • Piękny brzuszek, wyglądasz przepięknie.
  • Wyglądasz przepięknie.
  • Wyglądasz obłędnie i jesteś fajną osobą. Samych sukcesów w Nowym Roku.

Bezapelacyjnie Kasia zasługuje na tytuł najpiękniejszej przyszłej mamy w polskim show-biznesie. Zresztą, spójrzcie sami.

Ciężarna Kasia Tusk pokazała pięknie dopasowany strój na Wigilię! Na świątecznej kolacji będzie wyglądać jak Pierwsza Dama!

Ciężarna Kasia Tusk przed samymi świętami wyjawiła swój sekret! Czy urodzi w Boże Narodzenie?

U ciężarnej Kasi Tusk był już święty Mikołaj! Zadbał o to jej przystojny mąż! Ale wielki prezent!


Kasia Tusk i Staszek Cudny przed sylwestrem

Kasia Tusk i Staszek Cudny przed sylwestrem

Kasia Tusk z dużym ciążowym brzuchem

Kasia Tusk z dużym ciążowym brzuchem

Ciężarna Kasia Tusk przed rodzinnym domem

Ciężarna Kasia Tusk przed rodzinnym domem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×