Szukaj

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na plaży w Sopocie! Czułościom w blasku fleszy nie było końca!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor przyłapani przez paparazzi w Sopocie! Małżeństwo pojawiło się rano w studiu Polsatu gdzie rozmawiało z gośćmi Superhit Festiwalu! Nie dość, że wyglądali przepięknie, to nie szczędzili sobie czułości! 

Drugi dzień Polsat Superhit Festiwal trwa w najlepsze. Od samego rana na sopockiej plaży spotkać można było polskie gwiazdy. Podczas porannych wywiadów w specjalnie stworzonym studiu obecni byli m.in: Julia Wieniawa, Zenek Martyniuk, Paweł Domagała, czy Joanna Koroniewska z Maćkiem Dowborem. To właśnie Ci ostatni przeprowadzali wywiady z gośćmi.

Aktorka i prezenter z wielką chęcią pozowali przybyłym fotoreporterom. Nie szczędzili sobie także czułości, tuląc się przed obiektywami aparatów. Para wyglądała na naprawdę szczęśliwą i cieszącą się z faktu, że mogą dzielić ze sobą nie tylko obowiązki domowe, ale i zawodowe.

Asia ubrana była bardzo letnio, tak jak na sopockie klimaty przystało. Zaprezentowała się w niebieskiej, zwiewnej sukni i trampkach. Poranne podmuchy wiatru skłoniły ją także to włożenia dżinsowej kurtki, która świetnie dopełniła całą stylizację. Równie stylowo wyglądał Maciek. Postanowił wpasować się w najnowsze trendy i podciągnął nogawki granatowych spodni, a wciągniętą w nie koszulę rozpiął na dwa guziki. Delikatnie widoczny tors mężczyzny mógłby zrobić wrażenie na niejednej kobiecie. 😉

Zobaczcie te dwa gruchające gołąbeczki! Prawda, że wyglądają słodko?

Małgorzata Socha na luksusowych wakacjach we Włoszech! Zabrała ze sobą całą plejadę gwiazd!

Joanna Koroniewska chwali się romantycznym wypadem do Wenecji! Jej zdjęcie skomentowała sama Królowa życia: “Też tak chcę”

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska całują się na uroczystej premierze! Tak namiętnych zdjęć jeszcze nie mieli!


Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska - Polsat Superhit Festiwal 2019

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska - Polsat Superhit Festiwal 2019

Joanna Koroniewska - Polsat Superhit Festiwal 2019

Joanna Koroniewska - Polsat Superhit Festiwal 2019

Joanna Koroniewska - Polsat Superhit Festiwal 2019

Joanna Koroniewska - Polsat Superhit Festiwal 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×