Szukaj

Jennifer Aniston zaniedbała się po rozstaniu z Justinem Theroux! W męskich butach i rockowych spodniach już nie przypomina seksownej gwiazdy!

Jennifer Aniston zaniedbana

Jennifer Aniston w męskiej stylizacji

Jennifer Aniston wiele lat temu zasłynęła jako seksowna gwiazda filmowa. Fani aktorki doskonale pamiętają, że piękna Jennifer była także partnerką Brada Pitta oraz żoną Justina Theroux. Niestety Brad Pitt rozstał się z Jennifer, wybrał wówczas zjawiskową Angelinę Jolie, natomiast Justin długo nie mógł się zdecydować na jedną kobietę, co oznacza, że przystojny małżonek nie był raczej wierny Jennifer.

Jennifer Aniston i Justina Theroux po trzech latach małżeństwa ogłosili separację. Związek tej pięknej pary do dziś budzi wiele kontrowersji. Wiadomo już, że nie był tak bajkowy, jak myśleli fani. Para zapewniała fanów, że decyzję o rozpadzie ich małżeństwa podjęli wspólnie, zatem rozstają się w zgodzie. Jak wiadomo prawda okazała się inna. Do dziś media zagraniczne informują o prawdziwych przyczynach ich rozwodu.

Justin Theroux ostro imprezował i źle się prowadził. Dużo pił, nawet należał do grupy AA, zażywał także narkotyki. Ostatni okres związku był zatem dla Jennifer koszmarem, z którego do dziś nie może się otrząsnąć. Widać to wyraźnie po jej wyglądzie. Aktorka całkowicie zmieniła styl, nie dba o siebie jak dawniej, przejawia wyraźne oznaki depresji i załamania. Gwiazda miała na sobie męskie czarne buty, skórzane spodnie i czarny płaszcz. Zatem jeden wielki smutek…

W takiej słabej formie przyłapali ostatnio Aniston paparazzi. Zobaczcie jak się zmieniła.

Nikt o tym nie wiedział. Matka wbiła Jennifer Aniston nóż w plecy. Po jej śmierci gwiazda opowiedziała o piekle przez jakie przeszła

Brad Pitt odważnie o Jennifer Aniston! Ten wywiad wstrząśnie show-biznesem!

Jennifer Aniston jak poparzona wybiegła w kapciach od swojej kosmetyczki! Nie wyglądała najlepiej


Czy Jennifer Aniston i Brad Pitt powinni do siebie wrócić?

×