Najlepsze nogi polskiego show-biznesu? Edyta Górniak w TVN24 zadała hollywoodzkiego szyku. Wyglądała bardzo sexy

Edyta Górniak TVN24 nogi

Edyta Górniak TVN24 nogi

Edyta Górniak promuje festiwal Top of the Top w TVN24

Nie od dziś wiadomo, że Edyta Górniak jest nie tylko jedną z najzdolniejszych, ale też jedną z najpiękniejszych wokalistek w kraju. Gwiazda ma na swoim koncie wyróżnienia muzyczne, jak również te przyznawane przez branżę mody. Edyta może pochwalić się np. Oskarem Fashion dla Najlepiej ubranej wokalistki, którego odebrała w 2011 roku.

Jak na ikonę stylu przystało, Edyta za każdym razem bardzo dokładnie kompletuje swoje stylizacje. Jej kreacje są zawsze modne i zgodne z trendami, a zarazem perfekcyjnie podkreślają jej atuty. Ostatnio, z racji silnych upałów, Górniak zdecydowała się pokazać swoje bardzo zgrabne nogi.

Edyta w czwartek gościła w studiu TVN24, gdzie opowiadała o trzydniowym festiwalu TVN-u Top of the Top, podczas którego wystąpi aż dwukrotnie – 15 i 16 sierpnia:

Wiemy o tym, że jesteśmy nad morzem, ale prób jest tak dużo, że w zeszłym roku, jak byłam państwa gościem, to nawet nie widziałam morza. Lubię przepuszczać przez siebie utwory, które mnie zainspirowały na różnych etapach mojego życia. Jedni mówią, że nie powinno się dotykać niektórych utworów, inni, że wspaniale jest usłyszeć te same utwory, ale przepuszczone przez inne serce.

Artystka przykuwała uwagę swoim promiennym uśmiechem, modną fryzurą i stylowym chokerem. Po wyjściu z siedziby stacji informacyjnej, Górniak zapozowała do zdjęć, na których możemy podziwiać jej stylizację w pełnej okazałości. Wykonawczyni hitu Andromeda założyła krótkie dżinsowe szorty, biały top, buty kowbojki i przepiękną letnią narzutę w chłodnym kolorze, które podkreślił opalone tajskim słońcem ciało Edyty.

Jak wam się podoba ten look?

Nareszcie! Edyta Górniak pokazała pierwsze zdjęcie z nowym partnerem. Wyjechali razem na bajkowe wakacje

Edyta Górniak zrezygnowała z makijażu i fryzjera! Wygląda o 10 lat młodziej!

Jedno spojrzenie na pulpit telefonu Edyty Górniak i wszystko jasne! Oto aplikacje z jakich korzysta największa gwiazda w kraju

Istny pałac! W takim luksusowym penthousie Edyta Górniak zamieszka po powrocie do Polski!


Edyta Górniak pokazała zgrabne nogi. Gwiazda w TVN24

Edyta Górniak pokazała zgrabne nogi. Gwiazda w TVN24

Edyta Górniak w TVN24 w letniej stylizacji

Edyta Górniak w TVN24 w letniej stylizacji

Edyta Górniak w TVN24 w letniej stylizacji

Edyta Górniak w TVN24 w letniej stylizacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×