Szukaj

Pierwsze urodziny córki Oli Jordan. Było słodko i różowo, ale my patrzymy na Ellę. Cała mama

Ola Jordan - urodziny Elli

Ola Jordan - urodziny Elli

Ola Jordan jest mama małej Elli. Dziewczynka właśnie skończyła roczek. Zdjęciami z przyjęcia rodzice podzielili się w sieci. Piękne dekoracje, prezenty i szczęśliwe dziecko. Czy trzeba czegoś więcej?

Ola Jordan to bardzo utytułowana tancerka, która doskonale czuje się w formatach telewizyjnych i jest bardzo popularna zwłaszcza w Wielkiej Brytanii. Przez dziewięć lat występowała w programie Strictly Come Dancing, a od 2018 roku oceniała uczestników polskiego Tańca z gwiazdami. Obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim. Prywatnie jest żoną tancerza Jamesa Jordana. Rok temu powitali na świecie Ellę. Dziewczynka jest ich całym światem, a w social mediach pokazują fanom, jak pięknie się rozwija.

Córeczka Oli Jordan skończyła roczek

Kiedy Ola i jej mąż poinformowali, że zostaną rodzicami, nie posiadali się ze szczęścia. Do zapłodnienia doszło dzięki metodzie in vitro. Jakiś czas potem zdradzili także płeć maluszka.

Dziewczynka, to najlepsze, co mogło nas spotkać. Szczerze mówiąc, nie pozwolę jej odejść od nas – powiedziała Ola, na co James dodał – Owinie mnie sobie wokół swojego małego paluszka. Ale będzie z nami mieszkać, dopóki nie skończy 32 lat – powiedzieli wtedy.

Od czasu kiedy Ella pojawiła się w ich życiu, stała się centrum ich świata, a także opanowała social media mamy i taty. To tam dzielą się swoją radością, ale także i troskami. Malutka dziewczynka rośnie zdrowo i właśnie kończy roczek. Rodzice z tej okazji przygotowali mnóstwo prenetów, które zapakowali w personalizowany papier. Pięknie udekorowali dom – były baloniki, cudnie nakryty stół oraz wspaniały tort.

W relacji Ola zdradziła, że przyjęcie przygotowują bardziej dla siebie niż dla Elli, bo zdają sobie sprawę, że malutka ma dopiero roczek, więc nie zapamięta imprezy. James podkreślił, że córeczka, to ich pierwsze i do tej pory jedyne dziecko, więc są bardzo podekscytowani. Przygotowania trwały do późnej nocy, a rodzice dali z siebie wszystko, żeby uszczęśliwić maluszka.

Kiedy wszystko już było gotowe dumy tato zrobił zdjęcie wystrojonej Elli, która podziwiała dekoracje w dniu swoich urodzin. Jest bardzo podobna do swojej znanej mamy. Rośnie prawdziwa ślicznotka.

Fani Jordanów ruszyli z gratulacjami dla ich córeczki. Życzą, żeby rosła zdrowa i napełniała duma swoich rodziców.


Ola Jordan - roczek Elli

Ola Jordan - roczek Elli

Ola Jordan - roczek Elli

Ola Jordan - roczek Elli

Ola Jordan - roczek Elli

Ola Jordan - roczek Elli

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×