Związek Antka i Joanny Opozdy. Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma poważne obawy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Antek Królikowski i Joanna Opozda od niedawna są w związku. Małgorzata Ostrowska-Królikowska podobno ma pewne obawy co do tej relacji. Jakie? Na żywo podaje szczegóły.

Antek Królikowska i Joanna Opozda początkowo ukrywali, że się spotykają. Chociaż są parą z krótkim stażem, na swoim koncie zapisali kilka ważnych wydarzeń. Zadebiutowali na salonach, spędzili razem kilka dni na Festiwalu Piosenki Polskiej i Czeskiej w Kudowie-Zdroju, wybrali się na wakacje.

Niedawno polecieli do Grecji, o czym aktorka poinformowała na Instagramie. Dodała przepiękne zdjęcia, na których oprócz widoków, pojawia się jej ukochany.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska o związku Antka i Joanny

Pomimo że Antek i Joanna spotykają się dopiero od niedawna, jak donosi Na żywo już razem mieszkają. Informator tygodnika podaje, że nie do końca podoba się to mamie aktora, Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej. Podobno uważa, że jest to trochę za szybko:

Małgosia obawia się, że wszystko dzieje się za szybko. Ona uważa, że do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć, a nie działać spontanicznie — mówi znajoma aktorki.

Informator nie ma wątpliwości, że Królikowski jest zakochany w swojej partnerce:

Jest zakochany w Asi, nazywa ją swoim słoneczkiem, mówi, że to jego największa miłość — dodaje znajoma aktorki.

Chociaż Antek jest pewien swojej miłości, Ostrowska-Królikowska ponoć jest pełna obaw co do jego nowej relacji. Tygodnik informuje, że Małgorzata doskonale pamięta, jak Antek przeżywał swoje poprzednie miłości:

Gdy w jego życiu pojawiła się prawniczka Kasia Dąbrowska, Małgosia miała nadzieję, że pierworodny się ustatkuje. Zaprzyjaźniła się z dziewczyną i oswoiła z myślą, że to będzie jej synowa. Dlatego przeżyła rozstanie pary. Czy finał tej znajomości jej syna z Joasią będzie inny? Małgorzata bardzo by tego chciała — czytamy na łamach tygodnika Na żywo.

Warto dodać, że pomimo rzekomych obaw, Ostrowska-Królikowska wspiera nową dziewczynę syna. Niedawno skomentowała jeden z jej postów na Instagramie, komplementując jej sukienkę. Zdradziła też, że wybierze się na film z jej udziałem.


Joanna Opozda i Antek Królikowski na wakacjach

Joanna Opozda i Antek Królikowski na wakacjach

Antek Królikowski Joanna Opozda na premierze Doliny Bogów

Antek Królikowski Joanna Opozda na premierze Doliny Bogów

Antoni Królikowski i Joanna Opozda na premierze Doliny Bogów

Antoni Królikowski i Joanna Opozda na premierze Doliny Bogów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×