Szukaj

Zosia Ślotała została karateczką! Zdała swój pierwszy egzamin, ale zobaczcie jej trenera! Wow! Co za ciacho!

Zosia Ślotała zdobyła pierwszy pas w karate

Nie jest tajemnicą, że Anna Lewandowska każdego dnia zaraża swoje fanki miłością do ćwiczeń i zdrowego trybu życia, a w swoich staraniach nie ustaje nawet na moment. Zosia Ślotała najpierw pojechała na obóz sportowy Anny, który wylicytował dla niej ukochany Kamil podczas balu TVN. A teraz Ania zaraziła Zosię pasją do karate!

Anna Lewandowska jest utytułowaną zawodniczką w karate tradycyjnym, medalistką Mistrzostw ŚwiataMistrzostw Europy, a do karate do końca życia będzie już miała słabość. Nic więc dziwnego, że w jej centrum treningowym Healthy Center by Ann w Warszawie można posmakować tej orientalnej, angażującej ciało i ducha sztuki walki.

Zosia złapała takiego bakcyla, że wczoraj podeszła do egzaminu i zdobyła swój pierwszy – żółty – pas w karate. Podekscytowana gwiazda pochwaliła się swoim sukcesem na Instagramie:

Jest ŻÓŁTY PAS w Karate!!!! Cel osiągnięty!!! Motywacja do dalszej walki jest !  A od września mój mały ninja ludek Rania zaczyna swoją przygodę z Karate  #Karate#celosiagniety#karatekid

Kim jest Jakub Głąb?

Przy okazji Zosia pochwaliła się też niesamowicie przystojnym trenerem. Jakub Głąb sam może pochwalić się niebywałymi osiągnięciami w karate – jest Mistrzem ŚwiataMistrzem Europy w karate tradycyjnym. To właśnie z kadry narodowej znają się z Anną Lewandowską. Kuba od kilku lat jest również częścią jej Healthy Teamu.

Zosia poznała Kubę na obozie treningowym Lewandowskiej – Głąb jest head coachem w Healthy Center by Ann, które powstało w Warszawie kilka miesięcy temu.

Zosia w jednym z wywiadów wyznała, że to właśnie przystojnemu Kubie zawdzięcza swój szybki powrót do rewelacyjnej figury po ciąży. Jej sensei jest bez wątpienia doskonały w tym, co robi, ale oprócz tego to naprawdę niezłe ciacho! Spójrzcie tylko na jego mięśnie!

Utalentowany, przystojny, zbudowany jak grecki bóg… Chciałybyście mieć takiego trenera?

Cukierkowa Zosia Ślotała ze swoim przystojnym ukochanym wspiera nowootwarte Healthy Center Anny Lewandowskiej! Wyglądają razem jak Barbie z demonem ciemności!

Gwiazdy na otwarciu nowego biznesu Anny Lewandowskiej: Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Sykut, Zosia Ślotała, Paulina Krupińska

Martyna Wojciechowska i Zosia Ślotała o najnowszej kampanii marki Pantene! Czym podbiła ich serca? [WIDEO]


Zosia Ślotała zdobyła żółty pas w karate

Zosia Ślotała zdobyła żółty pas w karate

Jakub Głąb, trener Zosi Ślotały

Jakub Głąb, trener Zosi Ślotały

Zosia Ślotała zdobyła żółty pas w karate

Zosia Ślotała zdobyła żółty pas w karate

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×