Gigantyczny skandal w Hollywood! Żałobny dress-code na rozdaniu Złotych Globów 2018. Powód jest szczególny

Złote Globy 2018 dlaczego gwiazdy ubrane są na czarno

Złote Globy 2018 dlaczego gwiazdy ubrane są na czarno

Dlaczego gwiazdy na Złotych Globach 2018 ubrały się na czarno?

Jak informuje magazyn People, po sukcesie akcji #MeToo hollywoodzkie aktorki planują  protest przeciwko wykorzystywaniu seksualnemu kobiet. Okazuje się, że czerwone dywany zbliżających się wielkimi krokami Złotych Globów, gali rozdania Nagród Gildii Aktorów Ekranowych i Oscarów, mogą być w tym roku wyjątkowo przygnębiające…

Zobacz: Złote Globy 2018. Gwiazdy w czarnych kreacjach na czerwonym dywanie: Angelina Jolie, Kendall Jenner, Dakota Johnson, Justin Timberlake, Mariah Carey [DUŻO ZDJĘĆ]

O co chodzi? Już tłumaczymy. Aktorki zaproszone na galę Złotych Globów 2018 zaplanowały wspólny protest przeciwko wykorzystywaniu seksualnemu kobiet w Mieście Aniołów. Informator tygodnika podaje, że 7 stycznia najbardziej rozpoznawalne gwiazdy pojawią się na czerwonym dywanie ubrane całe na czarno. Do kreacji panie przypną specjalne przypinki lub wstążki. Oczywiście wszystkie kobiety zostały zaproszone do wzięcia udziału w tej akcji – aktorki, nominowane, prowadzące, dziennikarki itd.

Ten trend ubierania się na czarno będzie kontynuowany na rozdaniu Nagród Gildii Aktorów Ekranowych, której organizatorzy parę dni temu poinformowali, że 21 stycznia nagrody wręczać będą wyłącznie kobiety, a ceremonię poprowadzi Kristen Bell – pierwsza kobieta w roli gospodyni w historii tego wydarzenia.

Można się spodziewać, że akcja będzie bardziej spektakularna niż jesteśmy w stanie przewidzieć. Przypomnijmy, że w sprawie molestowania swoje stanowisko zajęły nawet takie gwiazdy jak Angelina Jolie.

Zbyt często wyśmiewano przestępstwa wobec kobiet. Mówiono w takich przypadkach o marginesie, a o przestępcach, że zwyczajnie przestali się kontrolować. Mówiono, że to tylko przypadłość, choroba. Ale mężczyzna, który napastuje kobietę, nie jest niedopieszczony, niewyżyty. Jest zwyczajnie przestępcą – powiedziała w listopadzie 2017 roku Angelina Jolie podczas The Hollywood Reporter’s 2017 Women In Entertainment Breakfast.

Aż chcemy powiedzieć „We too”! Brawo!

Zobacz: Oto 25 najpiękniejszych kreacji ze Złotych Globów, które przeszły do historii! Wśród nich słynna suknia Alicji Bachledy-Curuś. Kto dzisiaj dołączy do grona najpiękniejszych?

Zobacz: Szok! Salma Hayek wyznała okrutną prawdę na temat współpracy z Weinsteinem! “Był moim potworem przez lata”

 

Zobacz: Gradobicie na profilu ciężarnej Magdaleny Boczarskiej! Poszło o czarny protest. Odpowiedź aktorki miażdży hejterów


Angelina Jolie - Złote Globy 2018

Angelina Jolie - Złote Globy 2018

Kendall Jenner - Golden Globes 2018, kreacja: Giambattista Valli

Kendall Jenner - Golden Globes 2018, kreacja: Giambattista Valli

Mariah Carey - Złote Globy 2018, kreacja: Dolce&Gabbana

Mariah Carey - Złote Globy 2018, kreacja: Dolce&Gabbana

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×