Gwiazdy w ferworze zimowego szaleństwa: Kasia Cichopek, Paulina Krupińska, Rafał Maślak. Dużo zdjęć

Zima 2020 u gwiazd

Zima 2020 u gwiazd

Wraz z nadejściem stycznia 2021 większość miejsc w Polsce zabieliła się śniegiem. Z białego puchu szczególnie cieszą się gwiazdy, które chętnie ruszają na podbój górskich szlaków lub wykorzystują romantyczną scenerię do wykonania kilku fotografii. Artyści lepią bałwany, zabierają maluchy na sanki i toczą bitwy na śnieżki. Wybraliśmy najpiękniejsze zimowe zdjęcia.

Śnieżna zima to doskonała okazja do tego, aby wybrać się w góry, w których na brak śniegu nie można narzekać. Choć pandemia koronawirusa utrudnia podróżowanie, wielu artystów znalazło wyjście z sytuacji i już od kilku dni podbijają górskie szlaki, czym dzielą się na Instagramie. Sprawdziliśmy, jak wygląda zima okiem gwiazd.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka korzystają z zimowej aury

Nie tylko maluchom zima sprawia sporo frajdy. Do zwolenniczek tej pory roku zalicza się również mieszkająca na co dzień w górach Paulina Krupińska. Krótko po tym, jak spadł śnieg, prezenterka Dzień Dobry TVN wybrała się z Sebastianem Karpielem-Bułecką i dziećmi na spacer.

Zima. W obecnych czasach jest na wagę złota.
W latach mojego dzieciństwa były 2 metrowe zaspy i ślizgawki na każdym rogu.
Teraz jak trochę śniegu napada to człowiek cieszy się jak dziecko. Trzeba doceniać – napisała na Instagramie.

Rafał Maślak zabrał synka na sanki

Syn Rafała Maślaka, Maksio, ma to szczęście, że zaraz po pierwszych opadach śniegu rodzice zabrali go w góry, aby mógł skorzystać z uroków zimy. Mister Polski 2014 na Instagramie pochwalił się fotografiami z zimowego wypadu. Od razu można zauważyć, że jego synek był przeszczęśliwy.

Poszukiwania śniegu zakończyły się powodzeniem! Znaleźliśmy piękne miejsca między Świeradowem-Zdrój, a Szklarską Porębą. Dokładnie zjazd na Małą Kopę. Maksio pokochał jazdę na sankach, ja zaś zostałem zaprzęgnięty i ruszyłem z kopyta.

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa w szwajcarskim kurorcie

Jarosław Bieniuk chcąc spędzić więcej czasu z dziećmi i nową partnerką, Zuzanną Pactwą, wybrał się do Szwajcarii, gdzie wspólnie z najbliższymi szusuje na nartach. Były partner Anny Przybylskiej uchwycił na pamiątkowej fotografii wszystkie bliskie mu osoby. Na pierwszy rzut oka widać, że cała piątka tworzy zgraną i szczęśliwą rodzinę.

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk na urlopie w szwajcarskim kurorcie

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk na urlopie w szwajcarskim kurorcie

Aleksandra Popławska ulepiła bałwana

Aleksandra Popławska również postanowiła skorzystać z walorów zimy i wybrała się w góry, gdzie dała się ponieść białemu szaleństwu. Wiedząc, że jej wyprawa z pewnością wzbudzi w Internecie wiele kontrowersji, od razu wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się wyjechać w czasie pandemii:

Aaa. Bałwanki dwa. Ulepiłam, na obraz i podobieństwo swoje…. I żyli długo i szczęśliwie… do pierwszej wiosny…  Społeczeństwo teraz takie wyczulone, zatem składam oświadczenie, językiem Doroty Maslowskiej „Pojechałam do swojego braku ferii, jestem w swoim braku hotelu, jeżdżę na swoim braku nart, ze śląska z którego pochodzą moi prapradziadkowie, dziadkowie, rodzice, siostry i kuzyni mam tu rzut beretem. Na szczyty chodzę brakiem szlaków, trzymam się z daleka od ludzi bo to dziś szczególnie niebezpiecznie… z wielu względów. Z obserwacji poczynionych na łonie przyrody stwierdzam, że człowiek człowiekowi wilkiem a wilk wilkowi człowiekiem.  Choć ze szczytów gór świat wydaje się piękniejszy.

Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała ulepionego przez siebie bałwana. Trudno jest oderwać wzrok od tego kadru z uwagi na rozciągający się w tle widok górskich szczytów.

Aleksandra Popławska ulepiła bałwana - styczeń 2021, zima u gwiazd

Aleksandra Popławska ulepiła bałwana – styczeń 2021, zima u gwiazd

Basia Pasek w Tatrach robi aniołki na śniegu

Basia Pasek, dziennikarka TVN, nie mogła przegapić okazji na to, aby zrobić aniołka na śniegu. Prezenterka, tak jak inne gwiazdy, tęskniła za śnieżną zimą, dlatego też wybrała się na długi spacer po lesie, podczas którego wykonała kilka fotografii wśród otulonych puchem drzew. Efektami zimowej sesji pochwaliła się na Instagramie.

Barbara Pasek robi anioły na śniegu - styczeń 2021, zima u gwiazd

Barbara Pasek robi anioły na śniegu – styczeń 2021, zima u gwiazd

Anna Lewandowska zabrała córki na sanki

Anna Lewandowska jest zapracowaną mamą, jednak stara się znaleźć możliwie jak najwięcej czasu dla swoich córek. Krótko po tym, jak spadł pierwszy śnieg, zabrała Klarę i Laurę na sanki. Na Instagramie trenerki pojawił się kadr, na którym można zauważyć, że zabawa przypadła dziewczynkom do gustu. Dla młodszej córki było to pierwsze spotkanie z zimnym puchem.

Katarzyna Cichopek podbija górskie szlaki

Katarzyna Cichopek wspólnie z mężem i dziećmi postanowiła aktywnie spędzić czas i wybrała się w góry. Tam rodzina prezenterki Pytania na śniadanie podbija jej ukochane Tatry. Na profilu gwiazdy na Instagramie nie mogło zabraknąć fotek z tej wyprawy. Na jednym z nich aktorka pozuje w towarzystwie bałwana. Zdjęcie zostało opatrzone dość wymownym podpisem:

Czasem spotkam na swojej drodze jakiegoś bałwana.

Katarzyna Cichopek podbija górskie szlaki - styczeń 2021, zima u gwiazd

Katarzyna Cichopek podbija górskie szlaki – styczeń 2021, zima u gwiazd

Anna Guzik pokazała okolicę, w której mieszka. Prawdziwa Narnia

Anna Guzik ma to szczęście, że góry ma na co dzień. To tutaj poznała swojego męża, z którym stworzyła szczęśliwą rodzinę. Mimo upływu lat dokłada wszelkich starań, aby spędzać z nim czas sam na sam. Korzystając ze śnieżnej pogody, para wybrała się na trekking. Aktorka przy okazji pokazała okolicę, w której mieszka. To istna kraina śniegu.

Oprócz tego zimowymi kadrami podzielili się z internautami: Zofia ŚlotałaKarolina PłockaNatalia SzroederBeata Sadowska, Natalia Siwiec i Stefan Hula.

Zdjęcia możecie obejrzeć w naszej galerii.


Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka - styczeń 2021, zima u gwiazd

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka - styczeń 2021, zima u gwiazd

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka - styczeń 2021, zima u gwiazd

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka - styczeń 2021, zima u gwiazd

Rafał Maślak - styczeń 2021, zima u gwiazd

Rafał Maślak - styczeń 2021, zima u gwiazd

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×