NewsyMundial 2022: Polska-Argentyna. Gwiazdy dopingują biało-czerwonych: Anna Lewandowska, Paulina Krupińska, Edyta Herbuś, Natalia Szroeder i inni [DUŻO ZDJĘĆ]

Mundial 2022: Polska-Argentyna. Gwiazdy dopingują biało-czerwonych: Anna Lewandowska, Paulina Krupińska, Edyta Herbuś, Natalia Szroeder i inni [DUŻO ZDJĘĆ]

Mecz Polska-Argentyna
30.11.2022 20:00, aktualizacja: 30.11.2022 23:28

Dziś o godzinie 20:00 rozpoczął się mecz Polska-Argentyna. Kompani Lionela Messiego to nasi ostatni rywale z Grupy C. Wcześniej zremisowaliśmy z Meksykiem 0:0 i wygraliśmy z Arabią Saudyjską 2:0. Tym samym 4 punkty i jesteśmy liderami, jeśli chodzi o szanse na wejście do dalszego etapu mundialu. Trener Czesław Michniewicz przeciwko Latynosom wystawił następujących zawodników: Wojciecha Szczęsnego, Matty'ego Casha, Kamila Glika, Jakuba Kiwiora, Bartosza Bereszyńskiego, Piotra Zielińskiego, Grzegorza Krychowiaka, Krystiana Bielika, Karola Świderskiego, Przemysława Frankowskiego.

Emiliano Martinez, Nahuel Molina, Cristian Romero, Nicolas Otamendi, Marcos Acuna, Rodrigo De Paul, Enzo Fernandez, Alexis Mac Allister, Angel Di Maria, Leo Messi, Julian Alvarez – to nasi rywale.

Tysiące Polaków tego wieczoru dopingowało Polaków – zarówno na stadionie w Dosze, gdzie odbył się mecz, jak i przed ekranami telewizorów. Wśród nich znalazły się gwiazdy. Kto kibicował biało-czerwonym? Zdjęcia.

Mecz Polska-Argentyna. Anna Lewandowska

Anna Lewandowska osobiście wybrała się do Kataru, by dopingować męża. Zabrała córki: Klarę Laurę. Dziewczyny zapozowały w koszulkach z numerem "9" i napisem "Lewandowski na plecach.

Mecz Polska-Argentyna. Gromee

Gromee (właśc. Andrzej Gromala) nie odpuścił oglądania meczu, choć dziś wypadły jego imieniny.

W dniu swoich imienin (Andrzejki) chciałbym dostać prezent od naszej Reprezentacji w postaci wygranej z Argentyną.

Mecz Polska-Argentyna. Paulina Krupińska

Paulina Krupińska na mecz wbiła się w biało-czerwony strój i pofarbowała twarz w barwy narodowe.

Kto wygra mecz????? Ależ się stresuje. Nawet nie wyobrażam sobie, co czują zawodnicy, trener i cały sztab. Mam nadzieje, że to będzie nasz mecz do boju Polsko.

Mecz Polska-Argentyna. Natalia Szroeder

Natalia Szroeder chwilę przed meczem zameldowała się w towarzystwie czworonogów.

MY GOTOWI.

Mecz Polska-Argentyna. Radosław Majdan

Radosław Majdan relacjonował mecz w studiu Onetu.

Mecz Polska-Argentyna. Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski co jakiś pokazywał się na Instastory. Oczywiście na jego klacie znalazła się koszulka z orłem na sercu.

Mecz Polska-Argentyna. Edyta Herbuś

Edyta Herbuś z zapartym tchem śledziła sytuację na murawie.

Mecz Polska-Argentyna. Rafał Maserak

Rafał Maserak miał tylko krótki komunikat:

Dziś musi być elegancko.

Mecz Polska-Argentyna. Marta Glik

Marta Glik, żona Kamila, wraz z resztą rodziny wrzuciła do sieci zdjęcie sprzed stadionu.

Mecz Polska-Argentyna. Julia Wróblewska

Julia Wróblewska zwróciła się do fanów:

Trzymam kciuki za naszych. Obstawiajcie wynik w komentarzach!

Mecz Polska-Argentyna. Sanah

Sanah pokazała się w biało-czerwonej kreacji: czerwonej sukni i białych rękawiczkach.

Mecz Polska-Argentyna. Joanna Moro

Joanna Moro to kolejna gwiazda, której udzielił się nastrój.

Mecz Polska-Argentyna. Dominika Gwit

Dominika Gwit kibicowała w nietypowym nakryciu głowy.

Mecz Polska-Argentyna. Maciej Dowbor

Maciej Dowbor napisał do fanów:

Jak obstawiacie mecz?? Bo u mnie serce nie idzie w parze z rozumem. Stawiam na Polskę ??!! Tzn 1:0!! Niemożliwe?! A czemu nie - moją złotą taktykę mam opisaną na stories. Do boju Panowie. Cały kraj ja Was liczy!!!

Mecz Polska-Argentyna. Marina

Marina nie poleciała do Kataru, ale za to oglądała mecz w telewizji.

Mecz Polska-Argentyna. Izabela Kisio-Skorupa

Izabela Kisio-Skorupa prowadziła relację live w trakcie meczu.

Mecz Polska-Argentyna. Jakub Rzeźniczak

Jakub Rzeźniczak, choć przebywa na Florydzie, gdzie dopiero co wziął ślub, nie wyobrażał sobie tego, że dziś może nie obejrzeć meczu.

Mecz Polska-Argentyna. Joanna Opozda

Joanna Opozda oglądała mecz razem z synem, Vincentem.

Mecz Polska-Argentyna. Marta Manowska

Marta Manowska była dziś w strefie kibica.

Mecz Polska-Argentyna. Joanna Krupa

Joanna Krupa oglądała pojedynek piłkarski u kosmetyczki.

Mecz Polska-Argentyna. Kasia Cichopek

Kasia Cichopek na koniec starcia wrzuciła zdjęcie ekranu telewizora.

Mecz Polska-Argentyna. Relacja

Ostra rywalizacja trwała od pierwszych minut meczu. Już siódmej minucie Szczęsny obronił strzał Messiego. W trzydziestej ósmej minucie arbiter, Danny Makkelie, podjął skrajną decyzję: podyktował rzut karny dla Argentyny. Na szczęście Szczęsnemu udało się go obronić!

Messi po raz kolejny musiał się obejść smakiem. Druga połowa nie szła już po naszej myśli. W czterdziestej szóstej minuty było już 1:0 dla Argentyny. Celną bramkę strzelił nam Alexis Mac Allister. Po trzech minutach sędzia dał żółtą kartkę Marcosowi Acunie. Kolejny cios przyszedł w sześćdziesiątej siódmej minucie. Wtedy celny strzał wyprowadził Julian Alvarez.

Mecz zakończył się porażką naszej reprezentacji z wynikiem 2:0.

Mundial 2022. Czy Polska wyszła z grupy?

Równoległe z meczem Polska-Argentyna rozgrywało się starcie Meksyk-Arabia Saudyjska. Arabowie przegrali je z wynikiem 2:1. Co to oznacza? Wychodzimy z grupy i gramy dalej mimo porażki. Sytuacja w tabeli kształtuje się następująco: Argentyna – 6 punktów, Polska – 4 punkty, Meksyk – punkty – 4, a Arabia Saudyjska – 3. Na naszą korzyść wpłynęło to, że bilans bramkowy Meksyku po meczu z Saudami wynosi minus jeden.

W kolejnej rundzie naszym pierwszym przeciwnikiem będzie Francja.