Szukaj

Krzysztof Czeczot i Jakub Zając wcielą się w postać Zenka Martyniuka. W jakich filmach wcześniej występowali?

Zenek Martyniuk - kto wcieli się w jego rolę?

Zenek Martyniuk - kto wcieli się w jego rolę?

Zenek Martyniuk – kto wcieli się w jego rolę?

Powstaje film o Zenku Martyniuku. Właśnie wybrano aktorów, którzy wcielą się postać króla disco-polo. Kto to taki?

Zenek Martyniuk to niekwestionowany lider muzyki disco polo. Stworzył ponadczasowe nagrania, które regularnie są odtwarzane przez muzyków podczas wesel i innych uroczystości. Muzyka pokochały tysiące osób w całej Polsce. To własnie dla nich powstaje film o jego życiu.

Chociaż w ostatnim czasie produkcja ze względu na zawirowania w rodzinie Martyniuków stanęła pod znakiem zapytania, wydaje się, że już nic jej zagrozić nie może. Zwłaszcza, że wybrano już bohaterów, którzy wcielą się w postać Zenka, a na planie zdjęciowym padł już pierwszy klaps.

Jakub Zając jako młody Zenek Martyniuk

W filmie Martyniuk zostanie pokazany w różnych momentach życia. Nic więc dziwnego, że producenci do roli tej wybrali dwóch aktorów. W młodego Zenka wcieli Jakub Zając. Pomimo tego, że ma dopiero 24 lata, zagrał już w kilku filmach.

Przed kamerą pierwsze kroki postawił w 2007 r., kiedy wcielił się w rolę klubowicza w produkcji Mleczaki. Na kolejną rolę musiał jednak trochę poczekać. Dopiero w 2015 r. wystąpił w filmie Nocne marki. Rok później przyszedł czas na serial, który przyniósł mu rozpoznawalność. Mowa oczywiście o Belfrze, w którym to pojawiał się jako Krystian Wróblewski.

Po raz ostatni na planie pojawił się w zeszłym roku. Wówczas w filmie Saszka wcielił się w sierżanta. Teraz przed nim nowe wyzwanie. Czy sobie z nim poradzi? Patrząc na jego doświadczenie, raczej nie można mieć cienia wątpliwości.

Krzysztof Czeczot jako starszy Zenek Martyniuk

Krzysztof Czeczot, w przeciwieństwie do swojego młodszego kolegi, ma znacznie bogatszą biografię. Wystąpił w kilkudziesięciu filmach i serialach, co jak się okazuje nie było dziełem przypadku. Aktor bowiem nie tylko interesował się filmem, ale w tym kierunku posiada doświadczenie.

W 2002 ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Na ekranie zadebiutował w 2000 r. w serialu Graczykowie, gdzie wcielił się w rolę kolegi Lucusia Graczyka. Pojawił się także m.in. w produkcjach takich jak Komisarz Alex, Miasto 44, O mnie się nie martw, Pitbull.Nowe porządki oraz Porady na zdrady.

Jest więc aktorem, który idealnie odnajduje się zarówno w komediowych filmach, jak i tych wymagających nieco więcej powagi.

Czeczot jest jednak nie tylko aktorem, ale także dramaturgiem i reżyserem. Jest m.in. pomysłodawcą i producentem największego słuchowiska na świecie – Biblia Audio superprodukcja.

 

 

 

 

Daniel Martyniuk szaleje ze szczęścia na Instagramie! Tym razem młody tata pozdrawia swoją żonę i córeczkę z basenu!

 


Krzysztof Czeczot

Krzysztof Czeczot

Krzysztof Czeczot - premiera filmu

Krzysztof Czeczot - premiera filmu "Pech to nie grzech"

Krzysztof Czeczot - premiera Porady na zdrady

Krzysztof Czeczot - premiera Porady na zdrady

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×