Szukaj

Demi Moore w pierwszym wywiadzie po pokazie Fendi. To dlatego wyglądała tak koszmarnie

Demi Moore

Demi Moore

Demi Moore została gwiazdą najnowszego pokazu marki Fendi. Okazało się, że zamiast zachwycać wyglądem, zaskoczyła upiornym wizerunkiem. W sieci rozpętała się prawdziwa burza. Co mówi w pierwszym wywiadzie po niefortunnej wpadce?

Demi Moore to ikona Hollywood. Aktorka już dawno została okrzyknięta jedną z najpiękniejszych kobiet w show-biznesie. U szczytu kariery była w latach 90. To właśnie wtedy pojawiła się w bardzo odważnym filmie Striptiz, gdzie wcieliła się w rolę byłej agentki FBI, która pracuje jako tancerka erotyczna. Otworzyło jej to drogę do wielkiej kariery. Gwiazda zawsze zachwycała swoją urodą i nienaganną figurą. Pomimo tego, że ma już na karku 58 lat, nadal jest obiektem westchnień wielu mężczyzn.

Demi cały czas jest jednym z najgorętszych nazwisk w Hollywood. Ostatnio gwiazda miała okazję sprawdzić się także w zupełnie nowej roli. Wcieliła się w modelkę podczas pokazu Fendi, co jak przyznała na swoim Instagramie, było jej marzeniem z dzieciństwa. Aktorka opublikowała w sieci nagranie ze swojego debiutu, a fani zamarli. Zdjęcia w kilkanaście minut obiegły cały świat. Fani nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli. Jedna z najpiękniejszych twarzy Hollywood zmieniła się nie do poznania.

Demi Moore w pierwszym wywiadzie po pokazie Fendi

Debiut Demi Moore jako modelki wzbudził ogromne kontrowersje. Fani aktorki nie patrzyli na jej piękną kreację, która eksponowała dekolt, ale tylko i wyłącznie na jej oszpeconą twarz. W sieci od razu pojawiły się głosy, że poddała się operacji plastycznej, która wywołała karykaturalny efekt.

Wszystkie plotki ucichły, gdy w kolejnym dniu na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie Kate Moss i Christy Turlington, którym Moore podziękowała za współpracę podczas pokazu wiosennej kolekcji marki Fendi. Na fotografii gwiazda wyglądała już zupełnie normalnie.

Tuż po pokazie aktorka udzieliła wywiadu Naomi Campbell. Podczas rozmowy nie miała na sobie makijażu i wyglądała, jak za dawnych lat. W rozmowie z super modelką opowiedziała o swoich przeżyciach związanych z pokazem.

Naprawdę spełniła się moja nastoletnia fantazja. Pomyślałam sobie „o Boże”! Dosłownie przeszłam po wybiegu z kilkoma z największych modelek w historii. Czułam się jak małe dziecko – zdradziła w wywiadzie.

Demi czuła się tego dnia wyjątkowo, ale towarzyszył jej też ogromny stres.

To było dla mnie wyjątkowe doświadczenie, ponieważ czułam, że chodzi o całą historię – nie tylko o ubrania. Czułam się magicznie i byłam tym niezwykle poruszona. Nigdy tego nie zapomnę – zdradziła Demi.

Plotki na temat jej koszmarnego wyglądu jednak nie ucichły. Dlaczego Moore na wybiegu wyglądała tak koszmarnie? Na ten temat pojawiło się wiele teorii. Jedni twierdzili, że jest to wina makijażystów, którzy złym konturowaniem twarzy oszpecili aktorkę. Pod filmem możemy przeczytać także opinie fanów, którzy twierdzą, że Demi musiała tego dnia przygryzać policzki, co jeszcze bardziej uwydatniło niefortunną wpadkę makijażystów.


Demi Moore - wywiad dla Naomi Campbell

Demi Moore - wywiad dla Naomi Campbell

Demi Moore - wywiad dla Naomi Campbell

Demi Moore - wywiad dla Naomi Campbell

Demi Moore - Pokazy mody Haute Couture - lato 2021

Demi Moore - Pokazy mody Haute Couture - lato 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×