Wojciech Szczęsny po raz pierwszy tłumaczy się ze skandalu sprzed roku. „W mediach robi to fajną historyjkę”. Jaka była reakcja klubu?

Wojciech Szczęsny skrytykowany przez trenera

Wojciech Szczęsny skrytykowany przez trenera

Wojciech Szczęsny komentuje aferę z papierosem pod prysznicem

Wojciech Szczęsny jest świetnym bramkarzem. Polak gra obecnie w AS Romie. Do Włoch trafił z Arsenalu Londyn. Nie był to jednak transfer z powodu dobrej dyspozycji zawodnika. Ciemne chmury nad Szczęsnym gromadziły się dość długo. Mówiło się, że Polak został przyłapany na paleniu papierosa pod prysznicem. Najpoważniejszą konsekwencją tego czynu było odsunięcie go od pierwszego składu Arsenalu. Szczęsny długo był rezerwowym. Postanowiono więc wypożyczyć go do innego klubu.

Piłkarz nie komentował całej sprawy. Dopiero teraz w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego bramkarz odniósł się do tego, jakoby przez papierosa stracił miejsce w bramce londyńskiego zespołu. Polak wszystkiemu zaprzecza.

Wiadomo, że taka historia była, ale podana w zupełnie innym świetle. Prawda jest taka, że się przyznałem – nikt mnie nie złapał, co troszkę w innym świetle mnie stawia. Z tego nie było żadnej afery w klubie, żadnej dyskusji. Jakąś tam karę dostałem, ale też się nie zgadzała z mediami. Zaakceptowałem i wszystko wróciło do normalności, ale w mediach robi to fajną historyjkę. Ja i wszyscy wiedzą, że na stratę miejsca w bramce zasłużyłem przez słabszą grę w danym okresie – mówi Szczęsny.

Bramkarz przebywa właśnie na zgrupowaniu reprezentacji Polski przed meczami z Islandią i Czechami. O tym, czy znajdzie się dla niego miejsce między słupkami kadry przekonamy się już w piątek.

Wojciech Szczęsny komentuje stratę miejsca w Arsenalu przez zapalonego papierosa

Wojciech Szczęsny komentuje stratę miejsca w Arsenalu przez zapalonego papierosa

Wojciech Szczęsny o aferze z papierosami

Wojciech Szczęsny o aferze z papierosami

Wojtek Szczęsny i Marina Łuczenko

Wojtek Szczęsny i Marina Łuczenko


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×