Weronika Rosati rozebrała się dla ponad 250 tysięcy fanów! Takie samo bikini ma Małgorzata Rozenek

Weronika Rosati i Małgorzata Rozenek w bikini

Weronika Rosati i Małgorzata Rozenek w bikini

Weronika Rosati pokazała zdjęcie, na którym pozuje w cekinowym bikini. Gwiazda w ten sposób uczciła 250 tysięcy obserwujących na Instagramie. Jak wygląda i dlaczego zdecydowała się akurat na to zdjęcie? 

Weronika Rosati, to aktorka, która od lat związana jest z show biznesem. Gwiazda podejmuje się nie tylko nowych projektów, ale także jest aktywna w social mediach. Właśnie tam regularnie udostępnia nowe zdjęcia, na których pokazuje kulisy prywatności.

Zobacz: Mama Julii Wieniawy została agentką Weroniki Rosati, ale to dopiero początek. Znamy jej kolejny biznesowy krok: „Na razie nie jest to klepnięte” [WIDEO]

Weronika Rosati w bikini. Jak wygląda?

Okazuje się, że internauci bardzo lubią aktywność aktorki. Z każdym dniem śledzi ją coraz więcej osób. Niedawno udało się jej przekroczyć liczbę 250 tysięcy obserwujących na Instagramie.

By podziękować im za aktywność w sieci, udostępniła nowe zdjęcie, na którym pokazała się w cekinowym bikini. Dlaczego wybrała akurat to zdjęcie?

Pomyślałam sobie że NIE – nie będę ulegać presji, standardom, opinii innych. Wrzucam to zdjęcie bo dla mnie jest kwintesencja kobiecości i wcale z powodu tego że o siebie dbam, chcę być / staram się być kobieca czy atrakcyjna nie ujmuje to mojej walce o prawa kobiet, mojej sztuce albo mojej wrażliwości, wiedzy czy pracowitości. To że się chcę ładnie wyglądać nie powinno czynić ani mnie ani nikogo mniej wiarygodnym lub mniej poważnym – buntuje się przeciw stereotypom.

Zobacz: Robert Śmigielski w tarapatach. Weronika Rosati pokazała screeny wiadomości i ujawniła kolejne kulisy: „Zastraszał mnie każdego dnia”

View this post on Instagram

Kochani❤️ stuknęło mi właśnie ponad 250 k najlepszych na świecie followersów i od paru dni zastanawiam się jakie zdjęcie z tej okazji wrzucić- myślałam o balonach, rozradowanych podskokach lub filozoficznym wpisie i wiecie co wybrałam? Stare zdjęcie którego wcześniej nie chciałam wrzucać, bo "będą przedrukowywać ze złośliwymi komentarzami" , bo nie wypada, bo nie powinnam skoro jestem aktywistką, matką, aktorką. I pomyślałam sobie że NIE- nie będę ulegać presji, standardom, opinii innych. Wrzucam to zdjęcie bo dla mnie jest kwintesencja kobiecości i wcald z powodu tego że o siebie dbam, chcę byc / staram się być kobieca czy atrakcyjna nie ujmuje to mojej walce o prawa kobiet, mojej sztuce albo mojej wrażliwości, wiedzy czy pracowitości. To że się chcę ładnie wyglądać nie powinno czynić ani mnie ani nikogo mniej wiarygodnym lub mniej poważnym- buntuje sie przeciw stereotypom???? jak to powiedziała Cate blanchett "The way we dress as women doesn't mean we're "asking for it."" Ps. Lubie to zdjęcie bo uchwycona tu jestem w bardzo szczęśliwym i spokojnym momencie mojego życia. Wiecie na czym polega dla mnie totalna wolność? Na Braku uprzedzeń – moich i innych, więc tego nam wszystkim życze???? #dontjudgeabookbyitscover

A post shared by Weronika Rosati (@weronikarosati) on

Zdjęciem zachwyceni byli obserwujący gwiazdy, którzy nie potrafili ukryć swojego zachwytu:

  • W pełni się zgadzam!!Bo kobiecość niejedno ma imię.
  • Uwielbiamy Twoje podejście w tak ważnych sprawach, nieważne co się dzieje – nie można ulegać presjom otoczenia. Ściskamy mocno.
  • Bardzo inspirujący wpis, w pełni się zgadzam.

Trzeba przyznać, że wygląda fenomenalnie. Rosati to niejedyna gwiazda, która w swojej szafie ma metaliczne bikini. Takie same ma Małgorzata Rozenek. Więcej zdjęć gwiazdy zobaczysz tutaj.

Małgorzata Rozenek w metalicznym bikini

Małgorzata Rozenek w metalicznym bikini

Zobacz: Julia Wieniawa pokazała twarz córki Weroniki Rosati na Instagramie: „Chciałam to wysłać prywatnie”. Co na to aktorka?


Weronika Rosati w bikini

Weronika Rosati w bikini

Małgorzata Rozenek w metalicznym bikini

Małgorzata Rozenek w metalicznym bikini

Weronika Rosati pokazała sie w bikini na wakacjach w Hiszpanii

Weronika Rosati pokazała sie w bikini na wakacjach w Hiszpanii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×