Małgorzata Rozenek seksownie pręży się w metalicznym bikini. Tak wygląda jej brzuch bez Photoshopa

Małgorzata Rozenek na plaży

Małgorzata Rozenek na plaży

Małgorzata Rozenek pokazała się w bikini

Małgorzata Rozenek-Majdan przeżywa niezwykle intensywny okres w swoim życiu, a na jej barki spadają coraz to nowe obowiązki. Nic więc dziwnego, że Perfekcyjna postanowiła nieco zwolnić i wykorzystując fakt, że dzieci mają wakacyjną przerwę, udała się wraz z nimi i mężem Radosławem na zasłużony odpoczynek. Instagram gwiazdy regularnie zalewany jest przez zdjęcia z tej wyprawy. Niektóre z nich są naprawdę gorące. Tak jak to, które pokazała tym razem.

Przypomnijmy, że Gosia wraz z rodziną spędza czas z dala od kraju, w słonecznej Hiszpanii. Wypoczywają tam w niezwykle luksusowej, prywatnej willi, której wynajęcie za noc to kwota ponad 1700 zł. Nic dziwnego, że gwiazda, której nazwisko należy do najbardziej popularnych i rozchwytywanych osób w polskim show-biznesie, zdecydowała się na nocleg w tym miejscu. Zwłaszcza, że dom znajduje się blisko plaży, na której rodzina spędza mnóstwo czasu.

Małgorzata Rozenek takie momenty wykorzystuje m.in. na opalanie. Perfekcyjna, na najnowszym zdjęciu pokazała, że odpoczynek na słońcu wcale nie jest je obcy. Jednocześnie życzyła swoim obserwatorom miłego dnia.

Trzeba przyznać, że Małgosia może pochwalić się niezłą figurą, co sprawia, że jest jedną z najgorętszych gwiazd polskiego show biznesu. Fani byli tym zdjęciem oczarowani, nie szczędząc komplementów pod jej adresem.

  • Figura marzenie Pani Małgosiu

  • No dobra…. zazdroszcze 😉 zaczynam ćwiczyć 🙂

  • Nie mieszkam w Polsce od wielu lat wlasciwie cie nie znam jako osoby po licznej ale jestes przykladem dla wielu kobiet!

  • Super babka!! Ogólnie wyluzowana i prawdziwa para, a w shołbizie ,wiadomo….. 90% two faces one

Sekretem idealnego ciała, które z pewnością ma Małgosia, jest odpowiednia dieta i aktywność fizyczna. Jest czego zazdrościć?

Seksowna wpadka Małgorzaty Rozenek. Chciała pokazać co czyta, a błysnęła wielkimi piersiami!

Ciało jakich mało! Małgorzata Rozenek wynurzyła się z basenu i pokazała się w mikro bikini. „99% nagości”

Intymne zdjęcia Małgorzaty Rozenek o poranku. Rozczochrane włosy, brak makijażu i zaspana mina. Za to kapcie są czadowe!

Małgorzata Rozenek zapłaciła fortunę za te luksusy. Tak wyglądją wnętrza jej domu w Hiszpanii! Mamy zdjęcia


Małgorzata Rozenek i luksusowe wakacje

Małgorzata Rozenek i luksusowe wakacje

Małgorzata Rozenek w bikini podczas podróży

Małgorzata Rozenek w bikini podczas podróży

Małgorzata Rozenek w bikini na plazy w przerwie nagrywania programu dla TVN

Małgorzata Rozenek w bikini na plazy w przerwie nagrywania programu dla TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×