Weronika Rosati MIAŻDŻY Ilonę Łepkowską! Tak ostrych słów nie spodziewał się po niej nikt!

Weronika Rosati

Weronika Rosati

Weronika Rosati odpowiedziała Ilonie Łepkowskiej

Weronika Rosati odpowiedziała Ilonie Łepkowskiej. Gwiazda TVP stanęła w obronie Roberta Śmigielskiego, a aktorka postanowiła skomentować jej wpis na Instagramie. Udostępniła ostry post, który stał się hitem Internetu. Co takiego napisała?

Weronika Rosati nie zamierza chować głowy w piasek. Kilka dni temu gwiazda udzieliła szczerego wywiadu na temat trudnego związku z Robertem Śmigielskim. Oskarżyła go o przemoc fizyczną, ekonomiczną i psychiczną, a cały Internet – łącznie z gwiazdami – stanął po jej stronie. Ortopeda wystosował oficjalne oświadczenie w sprawie, które poparła publicznie Ilona Łepkowska, twierdząc, że wierzy w jego niewinność. Nie spodziewała się raczej odpowiedzi od Weroniki.

Aktorka nie zamierzała zaś przebierać w słowach i na Instagramie opublikowała ostry post:

pani Ilona Lebkowska napisała komentarz do mojego wywiadu do @wysokieobcasy.pl@gazeta_wyborcza . pani Ilono – nigdy w życiu pani nie była w naszym domu, w ciągu paru ostatnich lat rozmawiałam z panią raz i zamieniliśmy pare zdań w tym pamietam pani jakiś kąśliwy komentarz. Skąd pani wie co się działo w moim domu? Skąd pani ma pewność ze mówię nie prawdę nie znając mnie ani mojego związku? Czy może pokrzyżowałam pani plany filmowe bo pisała pani scenariusz inspirowany życiem pana Smigielskiego który od lat pani próbuje zrealizować? Czy po prostu pani jako jego stała pacjentka ślepo wierzy w jego niewinność? A może chodzi też o pani polemikę z Magda Środa która panią parokrotnie skrytykowała? Mówi pani ze nie nadaje się na ikonę matek Polek. Pani Ilono a kim innym ja jestem jak nie matka i nie Polka? – (pisownia oryginalna – przyp. red)

W dalszej części swojego wpisu gwiazda ostro zwróciła uwagę na hipokryzję scenarzystki:

(…) Zarzucacie mi kłamstwo. A ja wam zarzucam nie tylko kłamstwo, ale tez hipokryzje, brak solidarności kobiecej, kolesiostwo, interesowność i ignorancję. Pani Olbrychska jest pozwana za naruszenie dóbr osobistych, nie jestem w stanie zliczyć kłamstw w jej postach ale jestem w stanie zliczyć zaoszczędzone tysiące złotych na zniżkach na operacjach, rehabilitacji i wizytach Daniela i innych. Mam nadzieje ze przegrana pani Olbrychskiej która widziałam może pare razy w życiu za proces będzie szybko zasadzona- przeznaczam ja na dom samotnej matki. #stopnienawiści#stopprzemocy#solidarnosckobiet#metoonie zatrzymacie mnie przed walka o te kobiety które się boja mówić o swojej krzywdzie. Walczymy dalej @wysokieobcasy.pl

Internauci byli zachwyceni jej wpisem, a pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy, w których wyrażali swoje wsparcie dla Weroniki i kobiet znajdujących się w podobnej sytuacji.

Myślicie, że Łepkowska powinna przeprosić?

View this post on Instagram

pani Ilona Lebkowska napisała komentarz do mojego wywiadu do @wysokieobcasy.pl @gazeta_wyborcza . pani Ilono – nigdy w życiu pani nie była w naszym domu, w ciągu paru ostatnich lat rozmawiałam z panią raz i zamieniliśmy pare zdań w tym pamietam pani jakiś kąśliwy komentarz. Skąd pani wie co się działo w moim domu? Skąd pani ma pewność ze mówię nie prawdę nie znając mnie ani mojego związku? Czy może pokrzyżowałam pani plany filmowe bo pisała pani scenariusz inspirowany życiem pana Smigielskiego który od lat pani próbuje zrealizować? Czy po prostu pani jako jego stała pacjentka ślepo wierzy w jego niewinność? A może chodzi też o pani polemikę z Magda Środa która panią parokrotnie skrytykowała? Mówi pani ze nie nadaje się na ikonę matek Polek. Pani Ilono a kim innym ja jestem jak nie matka i nie Polka? Nie, nie próbuje być ikona matek polek ale próbuje walczyć ze stereotypami i z takimi osobami jak pani przez ktore kobiety boja się mówić o swoich krzywdach i o przemocy ze strachu ze im się nie tylko nie uwierzy ale ze będą zaatakowane tak jak pani atakuje mnie. Dołączyła pani do grona kilku pań w tym tez pani Olbrychskiej i Sarapaty które od lat czerpią korzyści z darmowych wizyt lekarskich i przyjaźni z Robertem, żadna z was nie była przyjaciółka domu ani moja znacie mnie z gazet i conajwyżej z opowiadań drugiej strony. Żadna z was tez nie próbowała ze mną się skontaktować wiedząc ze moja rodzina, rodzina małego paromiesiecznego dziecka się rozpadała. Zarzucacie mi kłamstwo. A ja wam zarzucam nie tylko kłamstwo, ale tez hipokryzje, brak solidarności kobiecej, kolesiostwo, interesowność i ignorancję. Pani Olbrychska jest pozwana za naruszenie dóbr osobistych, nie jestem w stanie zliczyć kłamstw w jej postach ale jestem w stanie zliczyć zaoszczędzone tysiące złotych na zniżkach na operacjach, rehabilitacji i wizytach Daniela i innych. Mam nadzieje ze przegrana pani Olbrychskiej która widziałam może pare razy w życiu za proces będzie szybko zasadzona- przeznaczam ja na dom samotnej matki. #stopnienawiści #stopprzemocy #solidarnosckobiet #metoo nie zatrzymacie mnie przed walka o te kobiety które się boja mówić o swojej krzywdzie. Walczymy dalej @wysokieobcasy.pl

A post shared by Weronika Rosati (@weronikarosati) on

Ilona Łepkowska stanęła po stronie Roberta Śmigielskiego w konflikcie z Weroniką Rosati! Jej słowa zszokowały Internautów!

Robert Śmigielski odpowiedział Weronice Rosati! Jak tłumaczy się z zarzutów byłej partnerki?

To już oficjalne! Weronika Rosati oskarża byłego partnera o przemoc fizyczną! Sprawa trafiła na policję!


Weronika Rosati - after party Eltona Johna, Oscary 2019

Weronika Rosati - after party Eltona Johna, Oscary 2019

Weronika Rosati - Walentynki 2019

Weronika Rosati - Walentynki 2019

Julia Wieniawa, Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska spędzają razem Walentynki

Julia Wieniawa, Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska spędzają razem Walentynki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×