Szukaj

Weronika Marczuk pokazała twarz córki. Fani rozpływają się nad urodą małej Ani

Weronika Marczuk

Weronika Marczuk

Weronika Marczuk z okazji Dnia Dziecka opublikowała nowe zdjęcie córki. Przy okazji pokazała jej twarz. Jak wygląda i do kogo jest podobna? 

Weronika Marczuk prawie 10 lat temu zrobiła sobie przerwę od show-biznesu. Nie udzielała wywiadów, przestała pokazywać się na branżowych imprezach. Wszystko zmieniło się w zeszłym roku, gdy kolorową prasę obiegła informacja o jej ciąży.

Weronika została mamą na początku roku. Pokazała pierwsze zdjęcie dziecka i opowiedziała o emocjach, jakie jej towarzyszyły w chwili porodu:

Aneczko, patrzę na Ciebie i jestem już pewna: te ok. 17 500 dni mojego życia „przed” były tylko przygotowaniem do takiego Daru, jakim jesteś. Cudowne uczucie! Idziemy już razem przez życie, bądź szczęśliwą i silną kobietą, Córeczko.

W połowie maja w tabloidach pojawiła się informacja, że Marczuk wraca do telewizji. Ponoć zostanie jurorką You can dance z udziałem dzieci. Agentka gwiazdy nie chciała odnieść się do tych doniesień.

Weronika Marczuk pokazała twarz córki. Jak wygląda Ania?

Chociaż nie wiadomo, czy Weronika Marczuk będzie gościć w telewizji, pewne jest, że skupia się na wychowywaniu córki. Co jakiś czas pokazuje jej zdjęcia w social mediach. Tak jak to, które zamieściła z okazji Dnia Dziecka.

Ania pozuje bokiem do obiektywu, patrząc na misie. Dzięki temu fragment twarzy dziewczynki jest dobrze widoczny. W opisie Marczuk zwróciła się do wszystkich par, które starają się o dziecko. Trzyma mocno kciuki i wierzy, że pewnego dnia ich marzenia się spełnią:

To mój pierwszy, w pełni szczęśliwy 1 czerwca, który z radością spędzam z Anią i dziećmi przyjaciół. Moje myśli wędrują w kierunku tych matek i ojców, którym się nie udaje zaznać jeszcze TEGO szczęścia… Z pewnością — piszę JESZCZE — bo wierzę, że to nastąpi, piszę też MATKI i OJCOWIE, bo wiem, że warto próbować i pracować nad stworzeniem najpierw obrazu, a potem jego wcielenia.

View this post on Instagram

Najdroższe: DZIECKO, RODZINA, PRZYJACIELE ❤️ O kim, poza tym, myślicie w Dzień DZIECKA? -——————————— To mój pierwszy, w pełni szczęśliwy 1 Czerwca, który z radością spędzam z Anią i dziećmi przyjaciół. Ale moje myśli wędrują w kierunku tych matek i ojców, którym się nie udaje zaznać jeszcze TEGO szczęścia… Z pewnością pisze JESZCZE – bo wierzę, że to nastąpi, piszę też MATKI i OJCOWIE bo wiem, że warto próbować i pracować nad stworzeniem najpierw obrazu a potem jego wcielenia. Jak? To jest przesłaniem całej „Walki o Macierzyństwo”, w której opowiadają o tym wraz ze mną cudowne i silne kobiety, o tym piszemy z ekspertami. Marzę o tym, by każdy/ każda z nas miał w sercu świadomość, że DZIECKO i CIĄŻA to bardzo piękny, ale też wrażliwy temat dla tych, kogo zwą „bezdzietnym” ( JESZCZE!) czy dotkniętym niepłodnością i warto rozmawiać o tym delikatnie, wspierająco i z wyczuciem. Kultura pytań w stylu „ to kiedy wreszcie to dziecko” czy „ co ty wiesz o wychowaniu, jeśli nie masz własnych” jest czymś, co potrafi zablokować, wprowadzić w depresje i zniechęcić do dalszych starań. Kochani ! Wszyscy dziś mamy DZIEŃ DZIECKA – jako dzieci, jako rodzice dzieci, jako przyszli rodzice ???? Przygotowałam dziś specjalny prezent – stworzona osobiście przeze mnie i wspaniałą specjalistkę z Kijowa z najlepszymi intencjami WIZUALIZACJA MEDYTACYJNA – Spotkanie z DZIECKIEM ????❤️???? – na moim kanale YouTube Weronika Marczuk. ZAPRASZAM I ŻYCZĘ SPEŁNIENIA TYCH MARZEŃ ???????????????? #dziendziecka #miłość #przyszlirodzice #pewność #nadzieja #деньдітей #надія #wizualizacje #medytacja #spotkaniezdzieckiem #youtube #weronikamarczuk #kanał #prezent

A post shared by Weronika O. Marczuk privat (@weronika.olena) on

Zachwyceni internauci komentują wpis, nie szczędząc komplementów pod adresem dziewczynki:

  • Ale urocza. Wszystkiego najpiękniejszego.
  • Wszystkiego Najlepszego dla Pięknej Księżniczki.
  • Jaka słodka.

Niektórzy zauważyli, że z profilu dziewczynka jest podobna do mamy:

Córka podobna do mamusi.

Też to zauważacie?


Weronika Marczuk pokazała nowe zdjęcie córki

Weronika Marczuk pokazała nowe zdjęcie córki

Weronika Marczuk pokazała twarz córki

Weronika Marczuk pokazała twarz córki

Weronika Marczuk na Mazurach

Weronika Marczuk na Mazurach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×