Szukaj

Violetta Arlak miała nóż na gardle. Gwiazda na własnej skórze przekonała się czym jest finansowy kryzys

Violetta Arlak

Violetta Arlak

Violetta Arlak na własnej skórze przekonała się o kryzysie wywołanym pandemią koronawirusa. Gwiazda nie mogła poradzić sobie ze spłatą kredytu. Co zrobiła w trudnej sytuacji finansowej?

Violetta Arlak zawsze marzyła o karierze aktorki. Gwiazda aż trzykrotnie zdawała do szkoły teatralnej bez pozytywnego skutku. W końcu postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i udała się na rozmowę do krakowskiego Teatru 38, gdzie natychmiast dostała pracę. Na scenie zadebiutowała w 1992 roku. Na dużym ekranie po raz pierwszy pojawiła się 6 lat później w filmie Doroty Kędzierzawskiej Nic. Widzom doskonale jest też znana z wielu drugoplanowych ról w polskich serialach. Zagrała między innymi w: Na dobre i na złe, Lokatorach, Plebanii, Niani i Heli w opałach.

Największą sławę przyniosła jej jednak pamiętna rola w uwielbianym przez widzów serialu Ranczo. Wcielała się w postać Haliny Kozioł, żony wójta, którego grał Cezary Żak. Chociaż produkcja już od dawna nie wypuszcza premierowych odcinków, to i tak fani chętnie oglądają powtórkowe emisje i interesują się życiem aktorów, którzy wcielali się w ich ulubione postacie. Jakiś czas temu głośno było także o jej wielkiej metamorfozie i utracie dodatkowych kilogramów.

Violetta Arlak przez pandemię koronawirusa miała spore problemy

Pandemia koronawirusa dała się we znaki wszystkim branżom. Wielki gospodarczy kryzys nie ominął także show-biznesu. Na własnej skórze przekonała się o tym Violetta Arlak, która musiała zmierzyć się z poważnym finansowym dołkiem. Ostatnie kilka miesięcy nie było dla niej łatwe. Aktorka kilka lat temu zaciągnęła spory kredyt, w czasie kwarantanny i pandemii okazało się, że nie może poradzić sobie z jego spłatą.

W tym trudnym okresie nie zawiedli jej jednak przyjaciele. W rozmowie z magazynem Na żywo zdradziła, jak udało jej się wybrnąć z całej sytuacji.

Mam cudownych przyjaciół. Jakiś czas temu miałam kłopoty ze spłaceniem rat kredytu. Wtedy wyciągnęła do mnie rękę przyjaciółka. Przez kilka miesięcy pomagała mi regulować należności. To było dla mnie wzruszające, że jest ktoś, kto tak mnie wspiera- wyznała w rozmowie z Na żywo.

Na szczęście z początkiem lutego rząd zdecydował o tym, że teatry znowu mogą być otwarte, co na pewno jest sporą finansową ulgą dla aktorów, którzy regularnie występują na deskach. Dla wielu z nich oznacza to koniec kłopotów z domowym budżetem.


Violetta Arlak na inauguracji Specktaklove

Violetta Arlak na inauguracji Specktaklove

Violetta Arlak - tak wygląda aktualnie

Violetta Arlak - tak wygląda aktualnie

Violetta Arlak – M jak miłość, 18 urodziny

Violetta Arlak – M jak miłość, 18 urodziny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×