NewsyVioletta Arlak na własnej skórze odczuła skutki finansowego kryzysu. W gruzach legło też zycie prywatne gwiazdy "Rancza"

Violetta Arlak na własnej skórze odczuła skutki finansowego kryzysu. W gruzach legło też zycie prywatne gwiazdy "Rancza"

Violetta Arlak
Violetta Arlak
Krystyna Miśkiewicz

11.11.2021 09:00, aktual.: 11.11.2021 09:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Violetta Arlak od zawsze marzyła o karierze aktorki. Do egzaminów do szkoły teatralnej podchodziła trzykrotnie. Niestety żadna z tych prób nie zakończyła się pozytywnie. W końcu zdecydowała się wziąć sprawy w swoje ręce. Udała się na rozmowę do Teatru 38, gdzie udało jej się dostać pracę. Po raz pierwszy na scenie zadebiutowała w 1992 roku. Kilka lat później mogła spróbować swoich sił na dużym ekranie. Zagrała w filmie Nic, Doroty Kędzierzawskiej.

Widzowie doskonale znają ją także z serialowych ról. Zagrała między innymi w takich telewizyjnych hitach jak:  Na dobre i na złeLokatorzyPlebaniaNiania i Hela w opałach. W jej przypadku determinacja i walka o marzenia bardzo się opłaciły, ponieważ od wielu lat wykonuje zawód, któremu chciała się poświęcić. Jakiś czas temu głośno było także o jej wielkiej metamorfozie i utracie dodatkowych kilogramów.

Violetta Arlak miała ogromne problemy finansowe. To nie wszystko, z czym się mierzy

Violetta największą popularność zyskała dzięki serialowi Ranczo. Gwiazdo brawurowo wcieliła się tam w postać Haliny Kozioł, żony wójta, którego grał Cezary Żak. Chociaż w telewizji od kilku lat nie można oglądać premierowych odcinków, to nawet powtórkowe emisje tego hitu cieszą się ogromną popularnością. Pandemia sprawiła jednak, że aktorka musiała borykać się z wieloma problemami. Jej sytuacja w pewnym momencie stała się dramatyczna. W rozmowie z Na Żywo gwiazda mówiła o swoich problemach finansowych.

Jakiś czas temu miałam kłopoty ze spłaceniem rat kredytu. Wtedy wyciągnęła do mnie rękę przyjaciółka - wyznała tygodnikowi Violetta Arlak.

Teatry długo były zamknięte, a oszczędności aktorki w tym czasie mocno się uszczupliły. Na szczęście od kilku miesięcy znowu może występować, dzięki czemu wychodzi na prostą. Nie jest to jedyny problem, z jakim musiała się zmierzyć. Aktorka rozstała się ze swoim partnerem. Była z nim przez 9 lat i nie zniosła tego najlepiej.

Ona wciąż przeżywa rozstanie. Dobrze, że skończył się lockdown i miejmy nadzieję, że się nie powtórzy, bo Viola, choć się do tego nie przyznaje, musi być między ludźmi - mówi jej znajoma w rozmowie z Na Żywo.

Miejmy nadzieję, że aktorka w końcu osiągnie finansową stabilizację i upora się z trudnym rozstaniem.

Metamorfoza Violi Arlak
Metamorfoza Violi Arlak
Violetta Arlak na inauguracji Specktaklove
Violetta Arlak na inauguracji Specktaklove
Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Violetta Arlak - premiera spektaklu Wykrywacz Kłamstw
Violetta Arlak - premiera spektaklu Wykrywacz Kłamstw
Violetta Arlak – M jak miłość, 18 urodziny
Violetta Arlak – M jak miłość, 18 urodziny
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także