Szukaj

Viki Gabor wydała płytę, ale nie zarobi na niej ani złotówki! Wytwórnia sprytnie to wymyśliła

Viki Gabor wydała singiel Superhero, który okazał się bestsellerem. I bardzo dobrze, bo cały dochód ze sprzedaży płyty zostanie przekazany na specjalny cel. 12-latka nie zarobi ani złotówki, ale wcale nie umniejsza to jej radości.
Viki Gabor wydała płytę Superhero

Viki Gabor wydała płytę Superhero

Viki Gabor jest absolutnym odkryciem 2019 roku. Zadebiutowała w styczniu na scenie w The Voice Kids, ale głośno zrobiło się o niej dopiero w w listopadzie. Wszystko za sprawą historycznego, drugiego dla Polski, zwycięstwa na Eurowizji Junior. Podczas konkursu w Gliwicach nasza duma nie miała sobie równych. Jej hit Superhero zajął pierwsze miejsce w głosowaniu widzów, zostawiając rywali daleko w tyle.

Na fali popularności Viki wydała trzy świąteczne piosenki, ale to niejedyna gratka, jaką przygotowała dla fanów na Gwiazdkę. Właśnie do sprzedaży trafiła jej pierwsza płyta, a w zasadzie singiel. Na krążku znajdziemy dwie wersje piosenki Superhero – podstawową (czyli tę znaną z Eurowizji) oraz anglojęzyczną.

Viki Gabor – singiel Superhero. Na jaki cel trafią pieniądze ze sprzedaży płyty?

Viki Gabor osobiście podpisała każdy egzemplarz swojego mini-albumu. Po odpakowaniu krążka z folii, ujrzymy w środku piękny autograf młodej gwiazdy, ale to nie koniec niespodzianek. Wydawca, czyli Universal Music Polska, zdecydował, że cały dochód ze sprzedaży cd trafi na walkę z zanieczyszczeniem środowiska. Pieniądze wpłyną na konto fundacji WWF.

Cały dochód ze sprzedaży tej płyty zostanie przeznaczony na walkę z zanieczyszczeniem środowiska – czytamy w informacji zamieszczonej na tyle opakowania.

Tył singla Viki Gabor (fot. Jastrząb Post)

Tył singla Viki Gabor (fot. Jastrząb Post)

Jak mówi sama Viki, nie chce tylko śpiewać o ekologii, ale przede wszystkim chce działać:

To, o czym śpiewam w tej piosence jest dla mnie bardzo ważne, i tak jak mówi tekst: jesteśmy superbohaterami, możemy uratować świat! Mam nadzieję, że małymi krokami, działając wspólnie uda nam się osiągnąć więcej!– napisała 12-latka na Instagramie.

View this post on Instagram

[PL⤵️] Today is the day! Superhero is now out in CD format! ????As promised, I’m revealing the last surprise related to the release – all money that will be earned gets re-invested in fighting pollution and waste. The things I sing about are incredibly important to me, and just as the lyrics go: we’re all superheros! ????I believe that we can all together achieve great things, step by step. Do you already own a copy? If not, then head out to an Empik store near to you. Share your photos with the CD on Instagram and I will repost them! I would like to thank many people, but most of all you guys. Nothing would be possible without you. All of this is thanks to you. ❤❤❤ . To już dziś! Premiera mojego singla Superhero na CD! ???? Tak jak obiecałam zdradzam ostatnią tajemnicę związaną z premierą – CAŁY dochód ze sprzedaży płyty przeznaczam na walkę z zanieczyszczeniem środowiska. To, o czym śpiewam w tej piosence jest dla mnie bardzo ważne, i tak jak mówi tekst: jesteśmy superbohaterami, możemy uratować świat! Mam nadzieję, że małymi krokami, działając wspólnie uda nam się osiągnąć więcej! A Wy macie już swój egzemplarz singla? Jeśli nie to szukajcie ich w salonach sieci Empik, wstawiajcie zdjęcia na instastory, a ja postaram się Was zrepostować! Chciałabym podziękować wielu osobom, ale przede wszystkim dziękuję Wam, bez Was nie byłoby żadnego mojego małego sukcesu. To wszystko dzięki Wam. ❤ . #viki #vikigabor #wearethesuperheroes #single #empik #premiera #charity #thankyou

A post shared by Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial) on

Nic dziwnego, że cały nakład wyprzedał się zaledwie w trzy dni od premiery. Na stronie empik.com nie zdobędziecie już kopii podpisanej przez Gabor, ale możecie ją jeszcze upolować w sklepach stacjonarnych. My już mamy swój egzemplarz.

Zobacz także: Najczęściej wyszukiwane frazy Google w 2019 roku. Oto, kogo i czego Polacy szukali najchętniej


Viki Gabor ze swoim singlem Superhero

Viki Gabor ze swoim singlem Superhero

Autograf w singlu Viki Gabor (fot. Jastrząb Post)

Autograf w singlu Viki Gabor (fot. Jastrząb Post)

Tył singla Viki Gabor (fot. Jastrząb Post)

Tył singla Viki Gabor (fot. Jastrząb Post)

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×