Viki Gabor wydała płytę, ale nie zarobi na niej ani złotówki! Wytwórnia sprytnie to wymyśliła

Viki Gabor wydała płytę Superhero

Viki Gabor wydała płytę Superhero

Viki Gabor wydała singiel Superhero, który okazał się bestsellerem. I bardzo dobrze, bo cały dochód ze sprzedaży płyty zostanie przekazany na specjalny cel. 12-latka nie zarobi ani złotówki, ale wcale nie umniejsza to jej radości.

Viki Gabor jest absolutnym odkryciem 2019 roku. Zadebiutowała w styczniu na scenie w The Voice Kids, ale głośno zrobiło się o niej dopiero w w listopadzie. Wszystko za sprawą historycznego, drugiego dla Polski, zwycięstwa na Eurowizji Junior. Podczas konkursu w Gliwicach nasza duma nie miała sobie równych. Jej hit Superhero zajął pierwsze miejsce w głosowaniu widzów, zostawiając rywali daleko w tyle.

Na fali popularności Viki wydała trzy świąteczne piosenki, ale to niejedyna gratka, jaką przygotowała dla fanów na Gwiazdkę. Właśnie do sprzedaży trafiła jej pierwsza płyta, a w zasadzie singiel. Na krążku znajdziemy dwie wersje piosenki Superhero – podstawową (czyli tę znaną z Eurowizji) oraz anglojęzyczną.

[wp_quiz id=”1070″]

Viki Gabor – singiel Superhero. Na jaki cel trafią pieniądze ze sprzedaży płyty?

Viki Gabor osobiście podpisała każdy egzemplarz swojego mini-albumu. Po odpakowaniu krążka z folii, ujrzymy w środku piękny autograf młodej gwiazdy, ale to nie koniec niespodzianek. Wydawca, czyli Universal Music Polska, zdecydował, że cały dochód ze sprzedaży cd trafi na walkę z zanieczyszczeniem środowiska. Pieniądze wpłyną na konto fundacji WWF.

Cały dochód ze sprzedaży tej płyty zostanie przeznaczony na walkę z zanieczyszczeniem środowiska – czytamy w informacji zamieszczonej na tyle opakowania.

Tył singla Viki Gabor (fot. Jastrząb Post)

Tył singla Viki Gabor (fot. Jastrząb Post)

Jak mówi sama Viki, nie chce tylko śpiewać o ekologii, ale przede wszystkim chce działać:

To, o czym śpiewam w tej piosence jest dla mnie bardzo ważne, i tak jak mówi tekst: jesteśmy superbohaterami, możemy uratować świat! Mam nadzieję, że małymi krokami, działając wspólnie uda nam się osiągnąć więcej!– napisała 12-latka na Instagramie.

View this post on Instagram

[PL⤵️] Today is the day! Superhero is now out in CD format! ????As promised, I’m revealing the last surprise related to the release – all money that will be earned gets re-invested in fighting pollution and waste. The things I sing about are incredibly important to me, and just as the lyrics go: we’re all superheros! ????I believe that we can all together achieve great things, step by step. Do you already own a copy? If not, then head out to an Empik store near to you. Share your photos with the CD on Instagram and I will repost them! I would like to thank many people, but most of all you guys. Nothing would be possible without you. All of this is thanks to you. ❤❤❤ . To już dziś! Premiera mojego singla Superhero na CD! ???? Tak jak obiecałam zdradzam ostatnią tajemnicę związaną z premierą – CAŁY dochód ze sprzedaży płyty przeznaczam na walkę z zanieczyszczeniem środowiska. To, o czym śpiewam w tej piosence jest dla mnie bardzo ważne, i tak jak mówi tekst: jesteśmy superbohaterami, możemy uratować świat! Mam nadzieję, że małymi krokami, działając wspólnie uda nam się osiągnąć więcej! A Wy macie już swój egzemplarz singla? Jeśli nie to szukajcie ich w salonach sieci Empik, wstawiajcie zdjęcia na instastory, a ja postaram się Was zrepostować! Chciałabym podziękować wielu osobom, ale przede wszystkim dziękuję Wam, bez Was nie byłoby żadnego mojego małego sukcesu. To wszystko dzięki Wam. ❤ . #viki #vikigabor #wearethesuperheroes #single #empik #premiera #charity #thankyou

A post shared by Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial) on

Nic dziwnego, że cały nakład wyprzedał się zaledwie w trzy dni od premiery. Na stronie empik.com nie zdobędziecie już kopii podpisanej przez Gabor, ale możecie ją jeszcze upolować w sklepach stacjonarnych. My już mamy swój egzemplarz.

Zobacz także: Najczęściej wyszukiwane frazy Google w 2019 roku. Oto, kogo i czego Polacy szukali najchętniej


Viki Gabor ze swoim singlem Superhero

Viki Gabor ze swoim singlem Superhero

Autograf w singlu Viki Gabor (fot. Jastrząb Post)

Autograf w singlu Viki Gabor (fot. Jastrząb Post)

Tył singla Viki Gabor (fot. Jastrząb Post)

Tył singla Viki Gabor (fot. Jastrząb Post)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×