NewsyGłosowanie na Eurowizji Junior 2019 ruszyło ponownie! Jak ZA DARMO oddać głos na Polskę? Podpowiadamy

Głosowanie na Eurowizji Junior 2019 ruszyło ponownie! Jak ZA DARMO oddać głos na Polskę? Podpowiadamy

Jak głosować na Eurowizji Junior 2019?
Jak głosować na Eurowizji Junior 2019?
Krystyna Miśkiewicz
24.11.2019 17:36, aktualizacja: 24.11.2019 17:47

Finał Eurowizji Junior 2019 zbliża się ku końcowi. O zwycięstwo walczy 19 młodych artystów. To, kto zwycięży w dużej mierze zależy od widzów. Na wynik złożą się punkty od internautów oraz od jury w stosunku 50:50.

Nasze głosy mogą więc mieć decydujące znaczenie. Zwłaszcza, że, inaczej niż w przypadku konkursu dla dorosłych, można głosować na reprezentanta swojego kraju. Zobaczcie, jak pomóc wygrać Viki Gabor. Podpowiadamy, jak poprawnie głosować na Eurowizji Junior 2019. Gotowi?

Eurowizja Junior 2019: Jak głosować na Polskę za darmo?

W piątek 22 listopada, punktualnie o 20.00 wystartowało internetowe głosowanie, które potrwa trzy dni, aż do niedzielnego finału konkursu. Przed nami ostatnie minuty przeznaczone na oddawanie głosów. Te głosy mogą zmienić wszystko, bo stanowią 50% końcowego werdyktu. W zeszłym roku właśnie zdanie internautów w dużej mierze zaważyło na zwycięstwie Roxie Węgiel!

Gdzie oddać głos i w jaki sposób?

Aby zagłosować trzeba wejść na stronę vote.junioreurovision.tv i tam oddać od 3 do 5 głosów na różnych kandydatów. Pamiętajcie, że będąc na terytorium Polski możecie głosować na Viki Gabor, która typowana jest na faworytkę rywalizacji!

Formularz na stronie został aktywowany zaraz po ostatnim występie (Serbia) tylko na 15 minut. Warto więc pospieszyć się, by oddać głos na Polkę.

Głosy widzów zostaną zamienione na punkty i będą stanowiły 50% wyniku. Druga połowa to punkty od jury – w każdym kraju zagłosuje troje dorosłych i dwoje dziecięcych muzyków – w Polsce są to: Kasia Moś, Mateusz Moś, Piotr Kupicha, AniKa Dąbrowska i Paweł Szymański.

Swoje głosy można oddawać również za pośrednictwem aplikacji na telefony z Androidem lub iOS.

Eurowizja Junior 2019: kiedy i gdzie oglądać?

W ramach konkursu odbędą się dwa koncerty: w sobotę i niedzielę. Sobotnie wydarzenie transmituje telewizja. Niedzielny finał rozpoczął się o 16.00, na antenie TVP1, TVP ABC i TVP Polonia. Transmisja online dostępna jest także na stronie vod.tvp.pl oraz na oficjalnym kanale Eurowizji Junior na YouTube.

Kolejność występów została ustalona tydzień wcześniej, wylosowała ją Roksana Węgiel podczas poniedziałkowej ceremonii otwarcia. Jako pierwsza wystąpiła Australia, a koncert zamknęła Serbia. Viki Gabor zaśpiewała jako jedenasta.

Viki Gabor już po występie!

12-letnia Viki Gabor daje Polsce wielkie nadzieje na powtórzenie zeszłorocznego sukcesu Roxie Węgiel. Zdaniem wielu Viki ze swoją piosenką Superhero pewnie idzie po zwycięstwo!

Wszyscy uczestnicy dali z siebie wszystko, by zaprezentować się jak najlepiej. Występy na imponującej scenie Areny Gliwice mają już za sobą wszyscy młodzi artyści, szczególną popularnością już po pierwszej próbie cieszyła się Viki Gabor. Polka zrobiła największe wrażenie na obserwatorach! Na stronie Eurowizji internauci nie szczędzili pochwał naszej reprezentantce.

Show utrzymane było w niebieskiej tonacji. Na ekranach pojawią się motywy wodne oraz lodowce. Strona graficzna nawiązuje do problemu zmian klimatu, który wokalistka porusza w swoim utworze.

Viki ubrana jest w żółty garnitur wyszywany lustrzanymi trójkątami. Autorem kreacji jest Bartek Indyka - były stylista Edyty Górniak i Małgorzaty Rozenek.

Viki Gabor – występ podczas próby na Eurowizji Junior 2019
Viki Gabor – występ podczas próby na Eurowizji Junior 2019

Czy Polsce uda się drugi raz sięgnąć po zwycięstwo w Eurowizji Junior? Wygląda na to, że dzięki Viki mamy wielkie szanse! Pamiętajcie, o oddaniu swoich głosów na junioreurovision.tv!

  • Viki Gabor – występ podczas próby na Eurowizji Junior 2019
  • Viki Gabor – występ podczas próby na Eurowizji Junior 2019
  • Viki Gabor – występ podczas próby na Eurowizji Junior 2019
  • Viki Gabor – występ podczas próby na Eurowizji Junior 2019
  • Viki Gabor rozpoczyna eurowizyjny tydzień
  • Viki Gabor – występ podczas próby na Eurowizji Junior 2019
  • Viki Gabor – występ podczas próby na Eurowizji Junior 2019
[1/7] Viki Gabor – występ podczas próby na Eurowizji Junior 2019
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także