Szukaj

Viki Gabor nagrała kolejne hity! Jej świąteczna niespodzianka oczarowała fanów [WIDEO]

Viki Gabor

Viki Gabor

Viki Gabor również zaczyna czuć atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i zrobiła niespodziankę swoim fanom. W mikołajki zaprezentowała 3 świąteczne piosenki.

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019, zdobywając 278 punktów. 12-latka znana z drugiej edycji The Voice Kids okazała się najlepsza w Europie. Jej piosenka Superhero stała się wielkim przebojem, który nieustannie słychać w największych rozgłośniach radiowych.Przyszedł czas jednak na nowe utwory, tym razem świąteczne.

Viki Gabor nagrała świąteczne przeboje. Jak się podobają fanom?

Viki Gabor niedawno tryumfowała w Eurowizji Junior 2019, ale nie poprzestaje na tym i już raczy swoich fanów nowymi piosenkami. Piosenki wpisane są w świąteczny klimat. Znajduję się wśród nich popularna kolęda Cicha noc w dwóch wersjach językowych oraz cover hitu What Christmas Means To Me. Utwory upubliczniła na swoim Instagramie, pytając, jak się obserwującym podobają.

Tak jak obiecałam – pora na niespodziankę numer 2! ❤ Z okazji Mikołajek prezentuję Wam 3 świąteczne utwory w moim wykonaniu! Poza kolędą „Cicha noc” w wersji polskiej i angielskiej w serwisach cyfrowych ukazała się także odświeżona wersja świątecznego hitu „What Christmas Means To Me”! (…) Dajcie znać jak Wam się podoba!  – napisała nastolatka.

View this post on Instagram

[PL⤵️] As promised – time has come for surprise #2! ???? It's St. Nicholas’ Day and he brought you 3 Christmas songs I've covered! "Silent Night" in both Polish and English, as well as a fresh take on "What Christmas Means To Me"! ???? Link in bio! Let me know how you like it! .
Tak jak obiecałam – pora na niespodziankę numer 2! ❤ Z okazji Mikołajek prezentuję Wam 3 świąteczne utwory w moim wykonaniu!???? Poza kolędą "Cicha noc" w wersji polskiej i angielskiej w serwisach cyfrowych ukazała się także odświeżona wersja świątecznego hitu "What Christmas Means To Me"! ???????????? Link do utworów moim bio! Dajcie znać jak Wam się podoba! .
#christmas #viki #vikigabor #christmassongs #carols #koledy #swieta

A post shared by Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial) on

Internauci bardzo szybko odpowiedzieli na pytanie Viki Gabor.

  • Świetnie wykonanie.
  • Ale super.
  • Od razu kupuję!
  • Śliczna! – z entuzjazmem reagują obserwujący.

Świąteczny nastrój udziela się już wszystkim, w rozgłośniach radiowych słychać najsłynniejsze przeboje, pojawiły się też dekoracje. Może w przyszłym roku Viki pokusi się o jakąś własną piosenkę związaną z tym przyjemnym okresem? Czekamy z niecierpliwością.

Zobacz: Baron o karierze Viki Gabor i rywalizacji z Roksaną Węgiel. Nikt nie zna jej lepiej [WIDEO]


Viki Gabor – zimowa ramówka TVP 2019

Viki Gabor – zimowa ramówka TVP 2019

Viki Gabor i Jacek Kurski

Viki Gabor i Jacek Kurski

Anna Anna Wyszkoni z córką, Viki Gabor

scena z: Wiktoria Gabor, Anna Wyszkoni, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×