Za Viki Gabor zabrali się światowi producenci i wyszła wakacyjna bomba! Piosenka „Getaway” to murowany hit

Viki Gabor, Geataway – piosenka i teledysk

Viki Gabor, Geataway – piosenka i teledysk

Viki Gabor – zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019, której singiel Superhero pokrył się podwójną platyną, prezentuje najnowszy utwór Getaway! To będzie hit lata.

Po świetnie przyjętych singlach Superhero oraz Ramię w ramię (w duecie z Kayah) Viki Gabor wraca z nowym, anglojęzycznym singlem Getaway! Utwór skrojony jest na miarę obecnych czasów – energetyczny, rytmiczny, chwytliwy z elementami letniego vibe’u. Jednym z jego autorów jest Fridolin Walcher, producent hitu Zary Larsson Lush Life oraz singla Chainsmokers Takeaway.

Getaway Viki Gabor – nowy teledysk

Teledysk do singla powstał w lutym w słonecznym Los Angeles, w Four Aces Movie Ranch – lokalizacji znanej m.in. z teledysku Telephone Beyonce i Lady Gagi. Klip zrealizowany został we współpracy z marką odzieżową, której Viki jest ambasadorką.

Teledysk jest niezwykle osobisty, zawiera materiały archiwalne z życia Viki, nigdy wcześniej niepublikowane w mediach. Wideo niesie za sobą bardzo prosty i uniwersalny przekaz: nigdy nie jest za wcześnie czy za późno na realizację swoich marzeń!

Viki pracę przy klipie i sam singiel komentuje:

Ten utwór jest dla mnie niezwykły. Od momentu, kiedy usłyszałam go po raz pierwszy, wiedziałam że będę chciała żeby każdy go znał! Praca na planie teledysku była niezwykła przygodą, od wylotu do Los Angeles, aż po pokój, w którym kiedyś przebywała Beyonce! Moje marzenia się spełniają, teledysk jest dokładnie taki jak bym chciała i mam nadzieję, że wszystkim się spodoba. Pamiętajcie, zawsze jest dobry czas na spełnianie swoich marzeń!

Premiera oficjalnego teledysku Getaway Viki Gabor odbyła się o godzinie 15:00 na YouTubie, a poprzedził ją 30-minutowy live.

Za reżyserię obrazka odpowiada Dawid Krępski, reżyser współpracujący m.in. z Netflixem czy Drew Barrymore, a choreografię układał Alek Paliński – tancerz i choreograf, który współpracował m.in. z Celine Dion, Jessie J czy Ditą von Teese.

To będzie hit wakacji!


Viki Gabor – Getaway (plan teledysku)

Viki Gabor – Getaway (plan teledysku)

Viki Gabor – Getaway (plan teledysku)

Viki Gabor – Getaway (plan teledysku)

Viki Gabor – Getaway (plan teledysku)

Viki Gabor – Getaway (plan teledysku)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×