NewsyTekst "Superhero" Viki Gabor po polsku. O czym śpiewa i kto skomponował jej piosenkę? Sprawdzamy!

Tekst "Superhero" Viki Gabor po polsku. O czym śpiewa i kto skomponował jej piosenkę? Sprawdzamy!

Viki Gabor, Superhero
Viki Gabor, Superhero
Rafał Matuszczak
24.11.2019 10:28, aktualizacja: 24.11.2019 20:37

Superhero to piosenka Viki Gabor, która ma szansę stać się międzynarodowym hitem. Wszystko przez szybko wpadający w ucho bit, łatwy do zapamiętania refren, ale też przesłanie, które jest swego rodzaju apelem do świata. O czym śpiewa zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019?

Tekst Superhero Viki Gabor. O czym śpiewa?

Autorami Superhero Patryk Kumór i Lanberry. To oni stoją również za sukcesem zeszłorocznej zwyciężczyni, Roksany Węgiel i jej Anyone I Want To Be.

Tekst piosenki Viki Gabor po polsku z pewnością pozwoli wielu z was bliżej przyjrzeć się problemowi, jaki stara się nagłośnić 12-letnia gwiazda. Oto pełne tłumaczenie Superhero:

Czy wiesz, o co walczymy?Zegar tyka i czas nadszedłRozprzestrzeniaj miłość teraz, walcz teraz o miłośćNie osądzajCzy wiesz, o co walczymy?Powiedz tak i podziel się tym szczęściemCały świat naszym domem jestDobrze wiem, znalazłam swoje miejsceTyle pięknych chwil wciąż czeka na nasJesteśmy superbohaterami, możemy ocalić światWięc chodźmy razem, bo razem jesteśmy jednościąWybudujmy domMiejsce, które możemy nazwać domem, miejsce, które znamy,Jesteśmy superbohaterami, możemy uratować świat,Na na na na na na na na naNa na na na na na na na naDam ci na to słowo - możemy dziśUłożyć świat na nowo na lepsze dniPóki płonie w nas nadziei ogieńDam ci na to słowo, że warto żyćPowiedz tak i podziel się tym szczęściemCały świat naszym domem jestDobrze wiem, znalazłam swoje miejsceWolność to nasz zew, to jest w mojej krwiZabiorę Cię ze sobą ponad szczyty górZnajdziemy nas na nowo gdzieś w dolinie burzTeraz mogę wolna być jak wiatr, tańczyć pośród falNad nami niebo pełne spadających gwiazdZabiorę Cię ze sobą ponad szczyty górZnajdziemy nas na nowo gdzieś w dolinie burzTeraz mogę wolna być jak wiatr, tańczyć pośród falNad nami niebo pełne spadających gwiazdNa na na na na na na na naNa na na na na na na na na Jesteśmy superbohaterami, możemy ocalić świat

W całym utworze możemy wyraźnie zauważyć, że miłość ma ogromne znaczenie dla każdego człowieka. Dzięki niej stajemy się silniejsi i możemy zrobić bardzo wiele. Jesteśmy odważni i nie boimy się sięgać po marzenia. Piosenka porusza także niezwykle istotne obecnie tematy – hejtu i nienawiści. Tytułowym superbohaterem jest każdy z nas, i każdy z nas może ocalić planetę chociażby przed globalnym ociepleniem.

  • Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019
  • Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019
  • Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019
  • Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019
  • Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019
  • Viki Gabor z nagrodą na Eurowizji Junior 2019
  • Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019
  • Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019
[1/8] Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także